Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy: @ja_tu_tylko_na_moment
adv to obecnie najbardziej uniwersalne moto a ze z asfaltu zjezdza tylko w momencie kiedy musisz szczocha na powiatowce puscic to inna sprawa, rozumiem to bo to bardzo wygodne moto ale jezdzilem kawasaki z1000sx z 2021 albo 22, nie przemawia to do mnie, wole nakeda
@xede: nie oko też podąża za tym sx'em bardziej niż za tigerem.
Ale jeśli ktoś lubi to nie mam z tym problemu. Tylko podazanie za modą powoduje, ze producenci wpychają nam produkty, których nie do końca nawet potrzebujemy ale dobrze wyglądają
@Aguirre_gniew_brzozy: Bo wygodne, siedzisz jak na tronie, nie wieje, manetki grzane, dupka grzana, zawieszenie mięciutkie. Sam zmieniłem motocykl dwa miesiące temu na Tigera właśnie z tych powodów. Oczywiście wersja xr a nie xc bo z asfaltu to zjadę może 200 metrów żeby na działkę dojechać.
@PiotrFr: akurat tu zgodzic sie nie moge, dojazd do mojego miejsca zamieszkania obecnego wymaga posiadania suv'a bo gdybym mial osobowke to niemialbym juz oslon dolnych silnika oraz zderzaka z przodu pewnie, dodatkowo to suv z 4x4, wiec z niewielkiego blota sie wygrzebe