Wpis z mikrobloga

Tak mnie mireczki naszło na pewną refleksję. Rok temu zmarł mi mój tata, który był mi bardzo bliski. Pamiętam moją ostatnią wycieczkę z nim którą sobie zrobiliśmy jeszcze jak był w trochę lepszej kondycji(zmagał się z wieloma różnymi chorobami). Pojechaliśmy sobie nad taki lokalny zalew, była piękna słoneczna pogoda i widziałem jak bardzo mu się podobało. Wydawał się być szczęśliwy pierwszy raz od dłuższego czasu. Wtedy naszła mnie myśl żeby zrobić sobie wspólne zdjęcie ale coś mnie podkusiło i stwierdziłem,że jeszcze będzie okazja... Oj jak bardzo się pomyliłem, dosłownie 1,5 miesiąca później zmarł niestety na nowotwór. Tak więc przechodząc do rzeczy chciałbym wam miruny i mirabelki przekazać, że jeżeli macie bliskich których kochacie to spędzajcie z nimi jak najwięcej czasu, jeżeli nawet się spieracie czasem to nie bierzcie sobie tego bardzo do serca, weźcie przykład z mojej historii i doceniajcie swoich najbliższych bo później może być już za późno.

#przegryw #depresja #samotnosc #nowotwory #przemyslenia
Pobierz Cane - Tak mnie mireczki naszło na pewną refleksję. Rok temu zmarł mi mój tata, który...
źródło: rodzina
  • 2