Wpis z mikrobloga

Czytałem post @Britney16 i dużo mirków wypowiadało się tam, że jeśli dziewczyna ,,da" na pierwszym spotkaniu to odpada jako kandydatka na związek. Moje pytanie brzmi: dlaczego?
Jaka różnica na którym spotkaniu do tego dojdzie bo nie rozumiem, że niby jeśli na pierwszym to jest jakaś gorsza, a na drugim trzecim czy 10siątym to lepsza? Ta sama dziewczyna która daje Ci na 10 spotkaniu po 2 miesiącach mogła bawić się w klubowej toalecie z Konstantynem po 4 godzinach. I to ma Ci dać gwarancję, że niby zadajesz się z wyższej klasy dziewczyną? Moim zdaniem Wasze myślenie wykopki jest bez sensu, a nim później tym gorzej bo to znaczy, że tym mniej się jej podobacie. Chciałbym jednak zobaczyć argumenty na to, że się mylę. To co macie do powiedzenia na ten temat bo zupełnie nie rozumiem tego sposobu myślenia opartego na niczym.

To wygląda dla mnie tak jakby faceci, którzy mają takie zasady albo kłamali, że niby mają takie duże powodzenie albo nie wiedzieli o czym piszą i jakieś randki z dziewczynami to widzieli co najwyżej na filmach, w snach albo we własnej wyobraźni.

#rozowepaski #niebieskiepaski #redpill #blackpill #zwiazki #pytanie #rozkminy #przegryw #logikaniebieskichpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
Tez totalnie tego nie rozumiem i z chęcią poczytam :) mam wrażenie, ze ci faceci nawet nie mieli w swoim życiu takiej sytuacji i tak bardzo przeciekło nienawiścią do kobiet, ze dla nich to każda jest już szmatą
  • Odpowiedz
  • 0
@ZwalilemiNicNiePoczulem: no to właśnie widać jakiego typu osoby tak myślą xDDD ja jestem tzw. Blackpillowcem i uważam, że wygląd to wszystko w tych sprawach ale nie dobiłem jeszcze do takiego dna jak co niektórzy.

Taka logika może być oparta na tym, że laska która daje od razu nie potrafi opanować swoich popędów i przez to pewniej będzie zdradzać i też pewnie w przeszłości była łatwa dla każdego.

Tylko że takie myślenie
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: Brawo. Imponujące przemyślenia.

Dodam z własnego doświadczenia (kilka długich związków, kilka krótkich, kilka ONS i FWB) - nie ma absolutnie różnicy na której randce "da", nie ma to nic wspólnego z żadną samokontrolą czy cnotą, co najwyżej z poziomem kombinowania i wyrachowania laski. Jeżeli ona celowo wstrzymuje się, żeby narobić ci smaka i zmanipulować twoje wrażenie o niej, to jest gorszą c00rwą niż taka co idzie za głosem pożądania, czyli
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: @Feniks_Alfa To chyba wymyśliły beciaki robaki redpilaki co musieli zdawać testy na najsprawniejszy beta-bankomat przez 6/12 miesięcy by zasłużyć na 5 minutowy shreks pod kołderką. Teraz chodzą dumni jak paw i powtarzają, JA!!! to mam taką cnotkę jak nikt inny, idealny materiał na RZonę moich dzieci itp.
  • Odpowiedz
  • 0
@Little_Makak: redpillaki idioci którzy tak bardzo narzekają na ,,damaged goods" tworzą właśnie damaged goods takim podejściem. On nie da szansy dziewczynie bo ona dała mu dupy na pierwszej randce to już na pewno kiepski materiał na żonę xD
Lepsza jest oczywiście ta, która wymaga abyś latał za nią pół roku i zgrywa księżniczkę. Taka to nie jest damaged good, ta pierwsza jest co nie? Co nie?
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: nie ma co robić afery, jeśli laska pójdzie do łóżka na pierwszych spotkaniach, bo to nie jest aż tak istotne. Wszyscy się parzą. Jak czujecie, że jest między wami flow i jest to zwykła randka to rzeczy dzieją się szybciej.

Przypomina mi się, jak kiedyś po domówce z ludźmi z ówczesnej firmy wylądowałem ze świeżą znajomą w łóżku. Potem wyszło z tego małe FWB, ale że nie byłem pewien czy
  • Odpowiedz
@Ksut_Melodi: z moich doświadczeń wynika, że nie ma znaczenia czy da na 1 czy po pół roku, więc po co sobie odmawiać już od razu jak i tak nie mamy pewności, jak na pierwszym spotkaniu nie zaliczasz żadnej bazy ani buzi ani macanie, ani seks znaczy że to w związku będziesz miał bardzo rzadko, pytanie czy tego chcesz?
  • Odpowiedz
Dodam z własnego doświadczenia (kilka długich związków, kilka krótkich, kilka ONS i FWB) - nie ma absolutnie różnicy na której randce "da", nie ma to nic wspólnego z żadną samokontrolą czy cnotą, co najwyżej z poziomem kombinowania i wyrachowania laski. Jeżeli ona celowo wstrzymuje się, żeby narobić ci smaka i zmanipulować twoje wrażenie o niej, to jest gorszą c00rwą niż taka co idzie za głosem pożądania, czyli NATURY - chce cię urobić
  • Odpowiedz