Wpis z mikrobloga

@jaszczurki: a Korea północna jest demokratyczna bo ma tak w nazwie tytularnej państwa.
Mam nadzieje że twoje ograniczenia umysłowe nie wpływają w wielkim stopniu na funkcjonowanie w codziennej rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@mackbig USA już dawno są cieniem samego siebie, kiedy faktycznie były wolnym kapitalistycznym krajem. Między innymi przez wpływy komunistycznych Chin, aby ogłupiać społeczeństwo amerykańskie.
@naczarak @NoMoreTearsJustSmile Może kapitalizm nie jest idealnym systemem, ale #!$%@? socjalizm i komunizm naprawdę ? Trzeba być zmanipulowanym/ograniczonym aby popierać te zamordystyczne systemy...
  • Odpowiedz
były wolnym kapitalistycznym krajem


@Erwto: Kapitalistyczny i wolny to nie są synonimy. Kapitalizm to znaczy prywatne środki produkcji i Stany zdecydowanie są takim krajem. Jeff Bezos to nie jest kapitalista? Zuckerberg to nie kapitalista? Chiny z komunizmem nie mają zbyt wiele wspólnego. Sam król Korwin stawia ich za wzór kapitalizmu chociaż ja sam nie nazwałbym ich aż tak ze względu na władzę partii która trzyma kontrolę nad korporacjami.

Między innymi przez
  • Odpowiedz
@Erwto: bro, kapitaliści dla mnie nie są źli, to po pierwsze, a po drugie nieźle się popisałeś, kapitalista nie brał udziału w procesie wymyślania procesora xDD zrobili to inżynierowie i naukowcy xDD
Ziemniakomat - @Erwto: bro, kapitaliści dla mnie nie są źli, to po pierwsze, a po dru...

źródło: 342

Pobierz
  • Odpowiedz
@Erwto: żaden system nie motywuje do pracy, do pracy motywuje coś takiego jak przymus ekonomiczny. Pracownik sprzedaje swoją pracę i czy robi to w pańszczyźnie, kapitaliźmie czy socjaliźmie nie ma najwiekszego znaczenia. Bo z tej pracy może wyżyć.

kocham to, że przyczepiłem się do twojego debilnego argumentu na zasadzie "to nie jest kapitalizm" i zamiast uzyskać odpowiedź na moją zaczepkę dałeś mi dwa kolejne równie głupie argumenty
  • Odpowiedz
@Ziemniakomat Debilne to jest twoje rozumowanie. Ja wolę wspierać system z którego będę coś miał. System który wynagradza mnie za coraz to lepsze umiejętności i doświadczenie.
Skoro już muszę pracować, to wolę to robić w kapitalizmie.

Ty natomiast widzę masz podejście na co się starać, po co robić. Bardzo słabe wartości reprezentujesz.

A twoja zaczepkę zignorowałem, jest tak cringowa że nawet nie warto było komentować.
  • Odpowiedz
@Erwto: Po prostu nie masz kontrargumentów, dlatego zacząłeś lizać się po jajach i zmieniać temat. Jak wyjaśnisz nam, dlaczego USA nie są wolne i kapitalistyczne to wtedy faktycznie, może odniesiesz sukces jako kapitaluch, bo póki co średnio u ciebie z argumentacją własnego zdania. Albo i nie, średnio mnie to interesuje.
  • Odpowiedz
napisano z urządzenia które posiada procesor wymyślony przez tych złych kapitalistów ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Erwto: Napisano za pomocą prądu wygenerowanego w elektrowni wybudowanej przez złych komunistów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz