Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Michalmiroslaw: z jednej strony masz rację, czytając komentarze w tej sprawie, w ogóle mam wrażenie, że wiele osób ma jeszcze bardziej radykalne poglądy. Jadnak mam wrażenie, że dopiero teraz ludzie się obudzili. I proszę, nie zrozumcie mnie źle, wiem, że opinie piszą różne osoby. Pamiętam jak były przypadki odebrania dzieci Polakom przez zachodnie instytucje. Oczywiście największym diabłem był w tych historiach Barnevernet. Norweski odpowiednik takiej naszej opieki społecznej, wyspecjalizowany w sprawach
@Zaqwsxe: Zdajesz sobie sprawę jak to wygląda? Patologia mieszka w dziesięć osób na 40 m2 razem ze starą babcią, która powiesiła to na ścianie i #!$%@? wie z kim jeszcze. Nie stać ich na własne lokum, to muszą się podporządkować. Tak tak samo mogę implikować, że ty jesteś katolikiem bo twoja stara ma w domu krzyż na ścianie.
@text: Ale tu pewnie nie chodziło o samą płeć ani rolę. Miał rodzeństwo które też było przy matce no i przez to że matka miała partnera mogło być tak, że byli bardziej stabilni finansowo od ojca
Zdajesz sobie sprawę jak to wygląda? Patologia mieszka w dziesięć osób na 40 m2 razem ze starą babcią, która powiesiła to na ścianie i #!$%@? wie z kim jeszcze. Nie stać ich na własne lokum, to muszą się podporządkować.


@Mlody_pelikan: byłeś, widziałeś

Tak tak samo mogę implikować, że ty jesteś katolikiem bo twoja stara ma w domu krzyż na ścianie.


@Mlody_pelikan: No nie możesz bo nie mieszkam z matką a
@text dziecko nie powinno być "trofeum" podczas rozwodu tylko powinno zostać przy rodzicu który zapewni mu odpowiedni rozwój. Niestety 90 procent spraw wygrywają kobiety czy są w stanie lepiej zaspokoić potrzeby dziecka?
@Zaqwsxe: kiedyś ze starą mieszkałeś, prawda? Stałeś się ateistą magicznie jak zacząłeś mieszkać sam? Pierwszy wyciągnąłeś wniosek, bo zobaczyłeś malowidło na ścianie, a ja nie mam prawa wyciągać wniosku, że patologia żyjąca z zasiłków nie ma własnego mieszkania?

Edit.: Wystarczyło 30 sekund szukania:

Mieszkał z matką, ojczymem, piątką rodzeństwa, ciotką, wujem i dwójką kuzynów. Mieli dwa przechodnie pokoje z kuchnią.
@Mlody_pelikan: Gościu, ale to nie ma znaczenia kto z kim tam mieszkał i na ilu metrach tylko jakiego wyznania jest pani Magdalena, o tym rozmawiamy, ja chciałbym wiedzieć czy jest katoliczką czy nie, a ty z góry zakładasz że nie bo tego Jezusa pewnie babka powiesiła XD
Jakoś jak muzułmanin zrobi zamach to nikt nie rozkłada na czynniki pierwsze kto z kim mieszkał i czy jego babka wieszała Allaha na ścianie.
@Zaqwsxe: Gościu, ale to nie ja twierdzę, że ona nie jest katoliczką, tylko ty piszesz, że z całą pewnością jest, bo zobaczyłeś malunek z Jezusem na ścianie w nie jej mieszkaniu? To nie ja tu piszę bzdury tylko ty? Pytałeś jej czy jest czy nie? Siedziałeś z nią w jednej ławce w kościele?
tylko ty piszesz, że z całą pewnością jest, bo zobaczyłeś malunek z Jezusem na ścianie w nie jej mieszkaniu?


@Mlody_pelikan: Ja tak nigdzie nie napisałem gościu, ja pocisnąłem bekę z gościa który napisał że "nie wierzą a powiesili żeby przykrzyć grzyba" ja jestem za tym żeby dać głos pani Magdalenie i zapytać ją osobiście o stosunek do wiary i bozi (dwa razy o tym pisałem). Dlaczego aż tak się tego boisz
@Zaqwsxe: "a czyli standardowo, to nie byli prawdziwi katolicy, następnym razem się uda?"
Jeżeli to nie jest implikacja, że pani Magdalena jest katoliczką, to nie wiem co nią jest. Kończę tę dyskusję, bo rozmowa z osobą, która nie wie co pisze nie ma żadnego sensu.

Ja się wcale nie boję, tylko jest jeden problem, nie znam pani Magdaleny i za bardzo nie mam jak zapytać, ale możesz mnie zawołać jak dostaniesz