Wpis z mikrobloga

nie przespijcie nowego grida w ps+
jak brakuje wam na konsoli sony czegos forzo podobnego to grid bardzo dobrze wypelnia ta luke :D
od GT7 osobiscie troche sie odbilem bo jak dla mnie jest za bardzo sim
a GRID to znakomity kompromis, zawartosci wydaje sie byc sporo i gra wyglada przepieknie na #ps5
#gry
aleroc - nie przespijcie nowego grida w ps+
jak brakuje wam na konsoli sony czegos fo...

źródło: images

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@aleroc: ta gra to jest straszna kaszana, i mówię to jako fan wszystkich toca race driverów i innych takich.

Pierwsze 2h są ekscytujące a potem nagle orientujesz się, że to AI to takie sobie, ze tryb fabularny to ciagłe gonienie partnera z zespołu niepasujące do fabuły, co jest strasznie irytujące. Szczególnie, że ogólnie fabuła w grach wyścigowych to przeważnie jest xD, a tutaj niedość ze jest to nie pasuje do zadań
  • Odpowiedz
@aleroc: W skrócie - za łatwe (najwyższy poziom trudności, bez asyst, manual), za powtarzalne a co za tym idzie nudne.
Wersja dłuższa: przeszedłem fabułę (na plus bo to rzadkość w grach wyścigowych), potem pograłem w karierę i tam niestety wychodzi straszna powtarzalność tej gry np. żeby zrobić upgrade samochodu trzeba mieć w nim określony przebieg (!),
Rozumiem ze to prawie całkowity arcade wiec model jazdy jest hmm „gumowy” ale dla porównania
  • Odpowiedz
  • 1
@Ponury_przegryw: nie no, dla mnie fabuly w tej grze mogloby nie byc
AI za to mi sie bardzo podoba, jest strasznie agresywne i swietnie to sie wpisuje w wyscigi nie do konca na powaznie
@Zelazko_MPM
ja wlasnie skonczylem fabule ktora traktuje jako cos w rodzaju samouczka, nie mialem okazji jeszcze sprobowac kariery ale podejrzewam ze grindu tam bedzie i tak o wiele mniej niz w takim GT :)
driveclub fajny ale
  • Odpowiedz
ak brakuje wam na konsoli sony czegos forzo podobnego to grid bardzo dobrze wypelnia ta luke :D


@aleroc : Nie no błagam, trzeba widzieć Forze tylko na screenach, żeby porównywać do niej to krapiszcze GRIDa
  • Odpowiedz
@Zelazko_MPM Jak czytam twój komentarz to przypominają mi się tworzone własnoręcznie 20-okrążeniowe wyścigi na owalu na Indianapolis w tej grze, aby zrobić przebieg do odblokowania ulepszenia niezbędnego do odblokowania zawodów :)
Pamiętam jak się złościłem, że wyścigi i puchary w trybie kariery są za krótkie i aby odblokować dalej były dwie metody: 1. Wyżej wspomniana z owalem :) 2. Trzeba było sztucznie wydłużać długość wyścigów w karierze przez zwiększenie długości zawodów w
  • Odpowiedz