Aktywne Wpisy

panna_kotta +174
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

nieparzystokopytny +306
#takasytuacja W Darłowie budowali szeregowce, ale "przypadkowo" wyszły im bez okien i z Biedronką wewnątrz całości.
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To pierwszy na świecie Biedronkowiec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: HLl_Uc9W8AAaQhS
Pobierz




#mecz #realmadryt
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Powinna być możliwość sprawdzenia tego VARem po prostu
@imnotnorm : Dlatego VAR wymaga jeszcze dalszych ulepszeń, a tymczasem stoi praktycznie w miejscu od premiery kilka lat temu
@imnotnorm: @Beeercik: mi się akurat wydaje, że VAR to sprawdza dużo do tyłu. Tak to w sumie zapamiętałem z tego serialu Sędziowie co był na Canal+