Wpis z mikrobloga

Hej jestem na etapie przejścia z dolnej półki androida na apple i mam do wyboru:
iphone 12 64gb
iphone 13 128gb
czy te telefony aż tak się od siebie różnią ze warto brać 13 czy raczej jako newbie w ios lepsza opcją jest 12 ?
sprawdzałem je ostatnio na żywo i moim laickim okiem prawie się nie różnią. Biorąc w ogóle pod uwagę te telefony najbardziej zależy mi na aparacie i pamieci gdyż aktualnie mój telefon robi zdjęcia jak sony Ericsson którego miałem za gowniaka xd a z 32gb pamieci mam dostępny 1gb gdzie realnie samemu nie mam niewiadomo ile aplikacji i zdjęć. help pls.

#iphone #smartfon #apple #telefony #android
  • 10
g@Doow: Bateria przede wszystkim. Jak celujesz w bazowy model 64 GB przy tych aparatach powoli mało się zaczyna robić, a oczywiście 12-tka ze 128 GB prawdopodobnie będzie zbyt zbliżona ceną do 13, żeby w ogóle opcję rozważać. O ile przy rozkminie 13 czy 14 prędzej bym zniechęcał do wyższego modelu, tak 12 vs 13 zdecydowanie ta druga.
@Doow: 12 i 13 to prawie ten sam telefon i różnica w użytkowaniu jest praktycznie zerowa, natomiast sprawdź sobie ile pamięci w telefonie zajmujesz, bo imo 64GB może być już niewystarczające w dzisiejszych czasach.
via Android
  • 0
@pekak No właśnie to mnie najbardziej martwi bo gdyby IP 12 był w tej wersji to raczej bez większego zastanowienia poszedłbym w to.
via Android
  • 0
@pekak fakt taniej ale nie chce go brać w opcji od ręki tylko najlepiej w 0% ta z media markt mnie nieszczególnie interesuje @getin tak jak wyżej plus czy z dostawą do Polski ta kwota nie jest większa?