Wpis z mikrobloga

No co za baba głupia

Zasnąć wczoraj nie mogła, wierciła się do 5 godziny, potem sama z siebie obudziła się przed 8 rano
A teraz znowu głupia baba nawet na telefon nie patrzy a jej organizm nie pozwala jej zasnąć

Czuje, że serce jej zaraz wysiądzie, a to wcale nie kwestia kofeinki, cała sie telepie a czuje jakby nigdy tak dobrze wyspana nie była

Boże jakie baby som głupie

Wydaje mi sie, ze moj organizm jest juz tak zmeczony, ze potrzebuje zwiekszyc mi cisnienie, co mnie rozbudza i doprowadza do blednego kola xD
Jak to jest, ze gdy czuje sie jak gowno po 2 godzinach snu, jestem bardziej produktywna? To tak jakby moj umysl walczyl o przetrwanie, skupiajac sie jedynie na jednej rzeczy - przez co nie jestem rozproszona innymi
Wolniejsze myslenie, ale skierowane w jednym miejscu

#spanko #rozowypasek #skarga
  • 5
  • 0
@Returned: przyznam sie, ze jakiekolwiek info odnosnie prionow to widzialam jedynie w komentarzach od osobowosci typu Matka Polska Wykopska

Poczytam sobie wiecej, na razie widzialam skrotowo ze maja rzekomo wplywac na cykl calodobowy

Ja to na co dzien mam maly zasob energetyczny, wiec jak chodze spac kolo 1-2 to szybko zasypiam po tym jak odloze wszystkie swiecace rzeczy
Obstawiam ze to jednak kwestia tygodniowego urlopu i tego ze spalam po 8-10