Wpis z mikrobloga

ALE TO BYŁ WEEKEND!!!

Podsumowanie startów zawodników Schabownia Team na AMP 2023.

Zacznę może od tutejszej gwiazdy @DywanTv. Kuba już wrzucał podsumowanie startu, ale może napiszę jak to wyglądało z mojej perspektywy.
S: 270 kg PR
B: 172,5 kg PR
D: 250 kg PR
Total: 692,5 kg +52,5 kg PR
Przysiad otwieraliśmy 5 kg więcej niż wynosił rekord Kuby. Dlatego konserwatywnie dobieraliśmy kolejne podejścia. Kuba skończył z rekordem +25 kg i myślę, że było jeszcze minimum 10 kg zapasu.
W wyciskaniu dużo czasu zajęła nam zmiana techniki. Jestem bardzo zadowolony z małego rekordu +2,5 kg od starego maksa treningowego. Szczerze mówiąc najbardziej obawiałem się tego boju i nie byłem pewny openera 165 kg ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciąg jak to ciąg zawsze był najsłabszy, więc byłem spokojny. Kuba skończył pięknym grindem na 250 kg.

Maciek
S: 190 kg PR
B: 102,5 kg
D: 197,5 kg PR
Total: 490 kg +100 kg PR
Maciek zgłosił się do nas dosłownie 10 tygodni przed zawodami. To były jego pierwsze zawody, a rekordy liczę od siłownianych maksów. Celem było PÓŁ TONY, ale nie wierzyliśmy, że uda mu się skończyć aż tak blisko.

Dawid
S: 200 kg PR
B: 122,5 kg PR
D: 225 kg PR
Total: 547,5 kg +62,5 kg PR
Nasz weteran. Najdłuższy członek sekcji. Współpracujemy już dwa lata. W tym czasie łącznie dołożył 192,5 kg do rekordów i ponad 10 kg mięśni. Miło się patrzy na takie przemiany.

Piękne to były zawody nie zapomnę ich nigdy. Pozdrawiam wszystkich którzy byli na hali. Atmosfera jak zawsze była wspaniała. Wyposażenie strefy rozgrzewkowej jak zawsze było tragiczne. Werdykty sędziów jak zawsze były losowe.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
wozniak_hubert - ALE TO BYŁ WEEKEND!!!

Podsumowanie startów zawodników Schabownia Te...
  • 4
  • Odpowiedz
Idziemy po 300 w siadzie


@DywanTv: Piękne to będzie oglądając live na YT będąc na emeryturze i opowiadając wnukowi "ten w różowych getrach to gwiazda wykopu"
  • Odpowiedz