Wpis z mikrobloga

#medycznamarihuana
Jaka odmianę polecacie na lepsze zasypianie i relaks / zwalczanie lęków czy pędu myśli i obaw.
Chodzi o coś co jest dostępne w aptekach aktualnie. Mam aurore 20/1, ale ciężko mi się dalej po niej zasypia plus gastro ogromne.
  • 3
@Chekatomba: Wieczorem warto sobie mieszać z CBD - bazując głównie na terpenach "Mircen". Powinno cię wtedy bardziej uspokajać i trochę zluzować efekty THC. Może jeszcze zwiększy ci się tolerancja i będzie trochę lepiej

Jeśli chodzi o gastro to jest różnie - możesz spróbować 22/1 bo jest bardziej Sativą, chociaż ja to mam wtedy chyba jeszcze większego PacMana.
Polecam też pić dobre kakao - łagodzi łaknienie, poprawia nastrój i fajnie rozluźnia przed
@Chekatomba: Niestety z mojego doświadczenia ta Aurrora Indica 20/1 jest najbardziej tłumiąca z wszystkiego na rynku - jedyna nadzieja w mieszaniu cbd.

Co do kakao - też unikam węglów dlatego zamiast chipsów lepiej wypić zdrowy napój, a wypełnia brzuch.

Kakao naturalne, bądź czekolada gorzka z zawartością >70% kakao znakomicie wpisują się w dietę ketogeniczną. Niska zawartość węglowodanów strawnych, wysoka tłuszczów, bogactwo magnezu, wapnia, żelaza, miedzi, cynku, selenu, manganu, potasu, chromu i