Wpis z mikrobloga

Napisz posta o tym, że lipa, że trzeba wymieniać sprawny, bezawaryjny telefon z powodu przestarzałego softu

Obserwuj jak wątek schodzi na temat twojego telefonu i teraz najważniejszym punktem programu jest "jaki telefon ma OP"

Nie podawaj modelu, uznając, że ta informacja w kontekście tego posta jest całkowicie zbędna i wywoła jedynie niepotrzebną gównoburzę

Gównoburza i tak wybucha, zostań #!$%@? za posiadanie pewnie jakiegoś #!$%@? biedatelefonu dla plebsu, a w ogóle to najlepiej weź się zabij (w Minecrafcie) jak ci szkoda paru złotych na telefon

Wy naprawdę się nadajecie do psychiatryka
  • 12
Napisz posta o tym, że lipa, że trzeba wymieniać sprawny, bezawaryjny telefon z powodu przestarzałego softu


@PiersKurczaka:
- kup smartfon czyli w sumie przenośny mini komputer z zaawansowanym oprogramowaniem
- miej go kilka lat, producent nigdy nie wypuszcza aktualizacji
- dziw się że w pewnym momencie aplikacje nie będą wspierać systemu sprzed kilku lat

Mam w szufladzie sprawny i bezawaryjny laptop z Windows XP a jakoś nie idę płakać bo mi
@L3gion: mówienie "nie jaramy się anime" to tak jakbyś powiedział "nie jaramy się oglądaniem filmów", zrównując w ten sposób ojca chrzestnego z jakąś przypadkową komedią z karolakiem

Są anime i są anime. Jak dla ciebie wszystko to jedno i to samo, bo jest narysowane, to heh.
@PiersKurczaka: już widzę ten "sprawny" telefon. Tak samo jak znajomi przynoszą mi "sprawne" laptopy do przeczyszczenia, a okazuje się, że te gówna nie nadają się nawet do wbijania gwoździ.