Wpis z mikrobloga

Życie nie ma do zaoferowania więcej niż narkotyki, jakby to jest peak życia i jak ktoś ma inne zdanie to po prostu nie próbował narkotyków(albo miał #!$%@? bo różne są). Utrzymanie trzeźwości to #!$%@? bo po co? Chyba że waliłeś X lat i przestałeś bo to twoja decyzja, spróbowałeś boskiego dotyku i potem przestałeś z własnej woli. Największy respekt czuję do typów którzy walą całe życie i jeszcze żyją. #!$%@? z tym ile twoje życie potrwa skoro 40 lat siedziałeś afk w robocie i nawet nie chlałeś w weekendy. Jak musisz utrzymać rodzinę to też respekt, ale nie łączenie tego z narkotykami uważam za zdradę stanu. Miłość to bajka dla dzieci. Generalnie bawić na trzeźwo się nie da a za 50 lat i tak nikt nie będzie o tobie pamiętał. Mam nadzieję że będzie 0 komentarzy bo napisałem prawdę objawioną #narkotykizawszespoko
  • 17
@Jakis_Leszek: #!$%@? co leci, wątpię że jest dla mnie ratunek. #!$%@? sytuacja rodzinna i związkowa generalnie #!$%@?. Heroina to moja dziewczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Psycho też czasami wlecą, ostatnio zakochałem się w 2cb, ale i tak afterglow trwa chwilę a potem powrót do rzeczywistości ;))
@piemessiah: mnie zawsze dziwi jak w takich #!$%@? sytuacjach można brać psychodeliki, to bad trip murowanyxD

Nawet pomimo lekkości 2cb.

A after trwa krótko lub wcale gdy zbija się go benzo czy antypsychotykami. Albo jak lecisz za zgrubo
@piemessiah: tak dmt to tez może fajnie wejśćxD

Poza tym stan zakochania lub manii jest over 9000 razy lepszy niż narkotyki.

Ciekawostka:

PEA z hordenina (PEA solo tez)) daje taka namiastkę odczuwania stanu zakochania.

Pea + selegilina prawdopodobnie również