Wpis z mikrobloga

Jak to jest z tymi podami? Mam od zawsze moda ale #!$%@? mnie noszenie go w kieszeni czasem, chciałbym sobie kupić takiego małego poda jak jednorazówki i czy mogę tam normalnie lać samogon 50/50 6mg? Czy musi być jakiś specjalny na solach żeby mi nie zezerało grzałki?

#epapierosy #vape #epapieros
  • 8
@NaczelnyAgnostyk: właśnie kilka razy mi wypadł mod w furze albo go nosiłem z kluczami i zamierzam teraz na jakieś szybkie wyjścia korzystać z poda, jakiego kupiłeś? Bo że smoki to gówno to wiem, teraz uwielbiana ursa ponoć też gówno ale polecają oxvę na grupach xD

@ak44 albo kolega jakiegoś poda poleci?
@imargam_2137 ja mam geekvape nie pamiętam nazwy ma baterię wbudowaną 3000 mh do tego mam olejek z nikotyna salt używam głównie w pracy jak, także potrzebuje się szybko napalić, smak odaje mega, także kupuj będziesz zadowolony, kolega ma smok rpm 100 on jest na jedną baterię 18650 wymiena więc to już w ogóle mega opcja i nie ma z nim żadnych problemów
@imargam_2137 mam urse nano pro i jest g, zalewam se sole nikotynowe i jest fajnie. Na modzie paliłem trojeczki i szło ponad 10ml liquidu dziennie, teraz pełny kartridż mi wytrzymuje cały dzień. Fajny kopniak, bateria starcza też ma cały dzień, dużo wygodniej imo niż zabawa z ładowarkami i wymienianie akumulatorów, w kieszeni nie widać, same plusy.