Wpis z mikrobloga

@ZlyMarcin: Myślisz że czemu on tego gołębnika nie ma na żadnych bookingach ani nic? Musisz przejść weryfikację jak chcesz zanocować u niego. Jak wyjdzie że jesteś bardziej ogarnięty i mądrzejszy od niego to "sorry bejbi im full do końca 2023 roku". Gdyby nie to, to pewnie kilku wykopków już by bookowało bilety żeby obnażyć na miejscu jego głupotki.
@kaszanka5555: ci wsxyscy *yutuberzy*i wyjezdzajacy na wakacje do Azji czy gdziekolwiek indziej jak stanie sie nieszcz3scie to zebrza o pieniadze lub ich rodziny!!!Wstydu nie maja !!!Na wakacje maja a ich szczeåatki pozniej inni maja oplacac)Powinni sobie takie rzeczy SAMI oplacic skoro ich stac na wakacje!Albo ich sympatycy powinni oplacac takie rzeczy!!Biora ludzi a litosc a tak naorawde to osxusci I kombinatorzy jak frejer,machaj czy pater!
Idealny byłby Palmowy Raj, tylko nie mam pewności czy się nie znają osobiście.


@kaszanka5555: ja bym tam widział w roli delegata tego typa od Wieści z Ambasady ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pojechałby na ostro z gapą. Szkoda tylko, że Łysy go zna chyba. Widziałem jakieś jego komentarze pod filmami, chyba chciał się przykleszczyć.