Wpis z mikrobloga

Haloł!

Czy ktoś użytkuje opony tufo thundero na mleczku? bieżnik opony, cena i możliwości są bliskie decyzji zakupu.

Jednak między pozytywnymi opiniami pojawiają się negatywne odnośnie użytkowania ich pod tubeless. Kilkukrotnie czytałem czy mleko nie reaguje przy nawet małych dziurach. przytoczone było mleka Stansa

Jeśli macie inne propozycje opon, to śmiało ( )

W następnej kolejności są:
- Hutchinson touareg
lub Gravelling sk+ ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rower #gravel #rowery #szosa
  • 9
  • Odpowiedz
  • 3
@shanex tufo jest zajebiste bo jest nie do #!$%@?, a #!$%@? bo właściwości jezdne ma węża ogrodowego. Jesli zależy Ci na cenie i niezniszczalności to bierzesz ale jak szanujesz to ile siły wkładasz w jazdę i sprawności tego procesu to nie bierzesz tufo. Pisze to były użytkownik tej marki i #!$%@? nigdy więcej tego gówna. Pszczola sponsorowany przez tufo nie bez powodu jezdzi na innych gumach
  • Odpowiedz
właściwości jezdne ma węża ogrodowego


@Pegos: opowiesz coś więcej? Wcześniej miałem Vredestein Aventura i Tufo dużo lepiej sobie radzi czy to na asfaltach, kamlotach, czy nawet na piachu. Wiadomo, że na sypkim żwirze opona może się uślizgnąć, bo taki ma bieżnik.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Pegos sprawdzałem ten ranking. Właśnie ze względu na opory toczenia thundera rozważałem.

Widzę, że nie jest kolorowo i chyba będę się decydował na gravelkingi
  • Odpowiedz
@shanex: zjeździłem na tych oponach około 2k km, ale na dętkach. Fajna, szybka opona na szutrze i asfalcie. Na piachu i błocie totalnie nie łapie i jeździsz jak po lodzie. Wydaje mi się też, że na bardziej kamienistym podłożu zbyt delikatna. Z powodu tych minusów i z punktu widzenia moich potrzeb w przyszłości chyba będę szukał czegoś innego. Ale sama opona na +
  • Odpowiedz