Wpis z mikrobloga

jak ci jakiś pijany ukrainiec rodzice rozjedzie, to mam nadzieje, że będziesz trzymać się swojego planu


@sinls: Jak mi pijany Ukrainiec rozjedzie rodzinę to będę winić te same osoby które bym winił gdyby rozjechał ją Polak - policję.
@Fipaj niech sobie gloryfikują kogo chcą mam to w dupie. Polska ich cała historie ruchala i oszukiwała wiec ja się o ten Wołyń nawet nie gniewam. Choć wątpię żeby w ogóle o nim słyszeli
@Fipaj historii to Ty się w burdelu chyba uczyłeś. Wiesz czemu gloryfikują Banderę? Nie, nie dlatego ze palił Polaków na Wołyniu tylko wlasnie dlatego ze walczył z Sowietami. Dlatego tyle jest flag UPA na froncie a ruscy są bardzo na to cięci bo UPA znacznie bardziej naprzykrzala się im niż nam. Oni chcieli mieć tylko niepodległe państwo. Polacy im to obiecali za pomoc w wojnie z bolszewikami ale ich odszukaliśmy. Podobnie jak
To już nie mamy prawa mówisz złych rzeczy o Ukraińcach?


@power-weak: Ten rodzaj manipulacji który uprawiacie nazywa się "cherry-picking". Czy zdajesz sobie sprawę ile przestępstw i wykroczeń jest popełnianych każdego dnia w Polsce? Dlaczego nie palicie się tak do informowania o tych popełnionych przez Polaków?

Celem tych działań jest zbudowanie fałszywej narracji. Jeśli codziennie na wykopie widzisz 30 znalezisk o tym, że Ukrainiec ukradł kiełbasę ze sklepu, to możesz faktycznie uwierzyć,
@Mandarex: co to #!$%@? za bełkot xD winnym wypadku jest prowadzący pojazd pod wpływem alkoholu, policja nie ma fizycznej możliwości powstrzymać przestępstwa, zanim do niego dojdzie, a według twojej logiki winę za przestępstwa ponoszą policjanci xDD ładnie cię odkleiło w lizaniu dupy sashkom
Teraz powinnismy pomagac Ukraincom a nie Kremlowi. Wiec moze zostawcie to na czas po wojnie


@Pasterz30: "wpuście wszystkich, kim są ustali się potem" xD
@lubie_pic_kakao: jasne jak ktoś #!$%@? 46568557 artykułów o tym co jakiś tak Ukrainiec zrobił to wtedy faktycznie zgoda ale jak sobie napiszę kilka artykułów to wtedy to wcale nie jest tak że jest Ruska onuca poza tym napisałem również że tak samo powinno być traktowane Przypadki Polaków i ich krzywych akcji tutaj i za granicą że takie przypadki powinni być mówienie przez Media nasze i zagraniczne no i jeśli będziemy ukrywać