Wpis z mikrobloga

@Fipaj: prawaki wytykające komuś normalizowanie pedofilii. A to przecież całowana po tyłku przez prawaków grupa zawodowa, czyli księża gwałcą dzieci na potęgę, a każda próba rozliczenia tych przestępstw jest przez konfiarzy/pisowców nazywana atakiem na świty kościół.

Poza tym sama pedofia nie jest karana, a karane są czyny pedofilskie, czyli np. właśnie poprzednio wspomniane gwałcenie dzieci przez kler.
@PrzeKomentator:

prawaki wytykające komuś normalizowanie pedofilii.

Czyli wytykanie pedofilii jest passé?

to przecież całowana po tyłku przez prawaków grupa zawodowa, czyli księża gwałcą dzieci na potęgę, a każda próba rozliczenia tych przestępstw jest przez konfiarzy/pisowców nazywana atakiem na świty kościół.

Czy ja gdziekolwiek lub kiedykolwiek broniłem księży-pedofilów? XD Weźże komu innemu wkładaj do ust te swoje wysrywy.

Poza tym sama pedofia nie jest karana

Aha czyli jest ok?

arane są czyny
@PrzeKomentator: czyli co, obruszyłeś się, że ktoś atakuje pedofili, bo promil społeczeństwa przymyka na to oko? xD


@USSCallisto: przecież to wasz guru kowin nie raz mówił, że lekka pedofilia to spoko i rozbudza kobiecość w takiej dziewczynce. Teraz mi typie pokaż jakąkolwiek wypowiedz ważnego polityka lewicy, który ma takie samo podejście jak wasz paróweczkowy guru.
@Fipaj: O teraz piszesz o mnie.
Nie jestem lewakiem.

Nawet Cię inni ,,zjechali" xD

Według definicji słowa: pedofilia, wynika że NIE jest chorobą psychiczną, tylko zboczeniem - dewiacją i jak już to zaburzeniem seksualnym.
Przesuwanie okna dyskursu w toku.


@Fipaj: Okno jest przesuwane? Pedofilia jest uważana przez naukę za psychopatologię.

Pedofilia i homoseksualizm to choroby psychiczne.


W jaki sposób homoseksualność miałaby być chorobą psychiczną, skoro nie wywołuje żadnych psychopatologii? Wytłumacz mi, nie rozumiem.
Tu chodzi o to, że pedofilia to choroba psychiczna, tłuku jeden.


@Fipaj: Nieprawda. Dwa najbardziej znane podręczniki diagnostyczne umieszczają pedofilię w kategorii zaburzenia (psychiczne/seksualne):
- w ICD-10 pedofilia mieści się w kategorii zaburzeń preferencji seksualnych (F 65), znajdujących się w rozdziale F, w grupie "Zaburzenia psychiczne i zaburzenia zachowania" (F00-F99), sekcji "Zaburzenia osobowości i zachowania dorosłych" (F60–F 69), - w DSM-5 zaburzenia pedofilskie oznaczone kodem 302.2, należą do grupy parafilii i