Wpis z mikrobloga

Już po raz drugi (dzień po moim wpisie) The Washington Post powołał się na moje analizy.Teraz już nie mam co do tego wątpliwości. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gazeta potwierdza to co napisałem tutaj. Wykopkom popaliło pewnie styki ale nie przejmujcie się, zwalniam Was z myślenia, po prostu czytajcie moje wpisy z serii "Obalamy wykopowe mity dotyczące wojny na Ukrainie". Z fartem (z ang. fartem). Pomagamy Ukrainie, walczymy z dezinformacją na wykopie.

#ukraina #rosja #wojna

https://www.washingtonpost.com/world/2023/05/06/ukraine-counteroffensive-expectations-hype-russia/
  • 14
Już po raz drugi (dzień po moim wpisie) The Washington Post powołał się na moje analizy


@Pasterz30: coś ci się odkleiło i to całkiem mocno.

Jak artykuł o tym, że kontrofensywa może nie dogonić hype'u ma potwierdzać jakiekolwiek twoje wysrywy? Siedzisz cały dzień i szukasz sobie artykułów, które możesz na siłę przykleić do swojej tezy, a jak ktoś cię skonfrontuje, to się okazuje, że to jedyne co luźno łączy twoje nic
po prostu czytaj moje wpisy, nie próbuj sam myśleć bo to jednak Ci nie wychodzi :)


@Pasterz30: przecież z twoich wpisów nic nie wynika, poza tym że ustalasz sobie jakąś tezę, a potem szukasz jej poparcia w artykułach. To jest antynaukowe i antyinformacyjne. Artykuł, który tu wrzuciłeś w żaden sposób nie potwierdza twojego głupiego gadania - ot mówi o tym, że hype może przerastać możliwości SZU. Łączysz sobie bardzo odległe kropki
@missioncritical: Wpisy nie mają charakteru pracy naukowej tylko analizy bazującej na pewnych informacjach dostępnych w mediach oraz własnego researchu. Aby poprawnie zinterpretować te dane potrzebny jest oczywiście analityczny umysł (jestem potężnym programistą). Polecam jeszcze raz przeczytać te wpisy i odnieść to do sytuacji jaką mamy na froncie. Nie zapomnij zalajkować i zasubskrybować mojego profilu.
@Pasterz30: podsumowując - aspołeczny wykopek z nadwagą, twierdzący, że wyjście Tindera z Rosji tylko jej pomaga uważa siebie za potężnego programistę i analityka tematu wojny, podczas jedyne co robi, to stawia sobie tezę, po czym podpina pod nią wyszukane artykuły, tak? Ty naprawdę uważasz się za jakiś autorytet? XD
@missioncritical: Tak a o co chodzi? I nie jestem aspołeczny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem dostaniesz się chwilowo na czarno bo wyczuwam trolling, natomiast nadal zachęcam czytać moje wpisy z serii "Obalamy wykopowe mity wojny na Ukrainie" :)