Wpis z mikrobloga

@Rapidos: @WenerycznaPrzygoda:

Co powiecie na założenie nowego taga np #dobramuzykaelektroniczna i wrzucanie tam muzyki od Booka Shade, Borrato, Mandy, Babicza, Stimminga, Treshera i wielu wielu innych trzymających poziom.

Oczywiście jak najbardziej trzeba/można wrzucać tam mało znanych producentów robiących dobrą muzykę techniczną, house, minimal, etc.

Co Wy na to???

#muzykaelektroniczna #house
Eliade - @Rapidos: @WenerycznaPrzygoda: 



Co powiecie na założenie nowego taga np #...
  • 42
@Jegorow88: Jeśli o mnie chodzi to Moshica, Kintara, rodzimego CJa Arta i podobnych twórców jak najbardziej aprobuję. Tak naprawdę to był mój bufor między sceną trensu a progresywnego house i ich dziedzictwo zawsze docenię :D
@Jegorow88: salamat najlepszy, żadnej inny album Moshica nie jest tak dobry jak ta dwupłytówka:) nigdy się nie znudzi

A szanowne towarzystwo mogę wspomóc wrzucając progressive house roczniki 98-04 (najczęściej), jakoś nowe utwory nie mają takiej duszy, ale jestem otwarty na propozycje, no i oczywiście jakis trance, ale to też bardziej starocie, przydałby się ktoś kto ogarnia nowości. Deep house i inne progressive jak najbardziej wchłonę :D w sumie mi obojętnie co