Wpis z mikrobloga

Tak na dobra sprawę o wyniku zadecydowały detale. Wiele razy piłka dosłownie muskała linię i parę centymetrów w jedną lub w drugą stronę zmieniały wyniki w gemach. Tak jak Iga zagrała w ostatnim gemie to jestem przekonany, że przełamałaby 99% zawodniczek.

Boli to, że kolejny duży tytuł uciekł Idze oraz jej dominacja na cegle została mocno zachwiana. Mam nadzieję, że ta porażka będzie paliwem do dalszej pracy i wróci jeszcze silniejsza w następnych miesiącach
#tenis
  • 3
@Szymas1234576847456: 99%zawodniczek ale nie sabalenki czy rybakiny (na hard,grass). sprawa jest taka ze w tym sezonie Iga ma wreszcie dwie godne rywalki i to pokazuje ranking race. zobaczymy co dalej ale dominacja Igi nie jest juz taka jednoznaczna. oczywiscie reszte typiarek bedzie bic 6-1 6-2 ale na te dwie na razie nie ma sposobu.
@ZwieraczOdbytu: Mając na myśli duże turnieje chodziło mi, że od US Open nie wygrała turnieju rangi WTA 1000 lub powyżej. Nie chodziło mi stricte o mączkę. Natomiast ta porażka w Madrycie na pewno doda Sabalence dużo pewności siebie i łatwiej będzie jej się rywalizowało, gdy następnym razem spotkają się na mączce.

Wierzę jednak, że Iga tą porażkę dobrze przepracuje i w kolejnych turniejach będziemy świętować jej triumfy.