Wpis z mikrobloga

@LucaJune: jakikolwiek środek na wielolistne. Mniszek, chwastox, puma. Zacząłbym od Mniszka, u mnie podziałał.
Następnie kosic nisko i często, żeby znów nie odżyła. Kolejne pytanie to profil Twojej gleby, może tak być, żekoniczyna ma idealne warunki pod wzrost, wtedy duzo pracy ze specjalnym nawożeniem.
jakikolwiek środek na wielolistne. Mniszek, chwastox, puma.

@pokey:
Mniszek czy chwastox to jeden uj tylko ten pierwszy droższy bo w ładnym opakowaniu :D I sprzedawany w marketach :) i sklepach ogrodniczych. A substancja czynna ta sama
@LucaJune

Ja w zeszłym roku kupiłem Akurat mniszka bo nie wiedziałem o tym. Kończynę i mniszka oraz babkę czy jak to się nazywa wyeliminował świetnie. W tym roku coś tam jeszcze wyłazi ale w weekend
@K_O_R_N_I_K: Oki,dzięki. Mniszka to chyba nawet gdzieś mam, chociaż pewnie to ma jakiś termin ważności.

To trzeba mieć taki duży opryskiwacz do tego czy to są jakieś cuda co się na wąż zakłada?
@LucaJune no niestety musisz mieć opryskiwacz. te cuda zakładane na wąż to się nadają ostatecznie do nawozów a nie do oprysku.
Kup jakiś kwazara najtaniej nie będzie ale za to będzie na zawsze :)
Ja tam nie patrzę na datę :) bo zużywam na bieżąco:) najlepiej zrób test na małym kawałku. Ale śmiem sądzić że po przekroczeniu terminu najwyżej będzie działał gorzej lub wcale :)