Wpis z mikrobloga

@nietoperze20: Są odpowiedzią. Dla większości kobiet będzie to coś odstraszającego bo nie jest to normalne z punktu widzenia przeciętnego człowieka. Związki <25 lat rozwijają sporo związkowych "skilli", które potem ciężko nadrobić, ale jeśli dziewczynie odpowiadasz takim jaki jesteś to nie ma co nawet na ten temat myśleć, ciesz się Waszym szczęściem i miej #!$%@? w to co myślą inni.
@nietoperze20: Kobiety ciągle kłamią, więc dlaczego Ty miałbyś nie kłamać? Nie wiem czy byłbyś w ogóle w stanie utrzymać jakikowlwiek związek mając tyle lat i nie będąc w związku, możesz mieć szczeniackie nawyki - być bardzo zazdrosnym, zaborczym, wkładać w to za dużo emocji - kobiety trzeba traktować jak szmaty, bo one lubią być pod butem, ale jak Twoje zachowania będą #!$%@? to nigdy nie będziesz miał nad nią kontroli, tylko
@Yakooo: Czyli zgodnie z Twoją logiką to niby to dla każdego młodego mężczyzny miałaby się znaleźć partnerka dzięki której ten mógłby nabyć cenne skille związkowe? Jednak ten tego z jakichś przyczyn nie zrobił i coś jest z nim nie tak? Raz że wolnych kobiet może brakować, jak zatem nabyć te skille, bo wszystkie co lepsze są już dawno pozajmowane, dwa mogą być różne blokady rynkowe. Identyczna sprawa jak na rynku pracy,
@daro1: Nie dla każdego więc automatycznie zdarzają się potem ludzie jak OP. Czyja to wina (jeśli można to nazwać w ogóle winą)? No sęk w tym, że mało to ważne w tym przypadku. Tego, że brakuje lepszych na rynku to już nawet nie skomentuję bo mam wrażenie, że to już trolling jak cała społeczność przegrywów xD celujcie w swój poziom, jeśli Wam nie odpowiada to wyłącznie Wasz problem, jeśli nie ma
@nietoperze20 #!$%@?, tagujesz #blackpill i zlatują się bluepillowi kołpiarze xD
Te sraken pierdaken o doświadczeniu to #!$%@? zwykły #cope żeby usprawiedliwiać rozwiązłość kobiet oraz żeby podkopywać prawików 20+
Literalnie idziesz na divy 2-3 razy, albo nawet #!$%@? kupujesz sztuczna tzipe, wkładasz ją do wała z kołdry + podstawy kamasutry i ni #!$%@? nie ogarnie xD
Niemniej, NIE PRZYZNAWAJ SIĘ do tego. Najlepiej zapodać ckliwą historyjkę o ONSach i jednym nieudanym związku
@nietoperze20: nie rozmawiają xD to jest temat tabu przeważnie i nic dziwnego
A co do tego czy dostaniesz uznany za dziwaka czy nie zależy tylko i wyłącznie od twojej atrakcyjności. Gdy jesteś normik to raczej będzie minus, gdy jesteś przystojny to odbior będzie neutralny, niektóre nawet uznają to za plus i będą się dziwić jakim cudem
@Yakuzafu: Widzę że nie kumasz problemu i jak bardzo on jest poważny. Dlaczego te wszystkie najlepsze potencjalnie kandydatki na żony bardzo szybko znikają z rynku matrymonialnego? Zanim skończą 23 lat to już prawie każda ma chłopaka i chce wychodzić za mąż. Uważasz że przegryw mógłby jedną z takich ogarnąć gdyby tylko chciał? Nie, bo to jest raz że kwestia szczęścia, dwa że to jak wyścig szczurów. Jak do każdej uderza co
@nietoperze20 właśnie są odpowiedzią, a jeśli odbierasz za właściwe odpowiedzi tylko te, które chcesz usłyszeć to jak widać problem jest z Tobą i jest on widoczny nawet w sferze internetu.
@RudyZibi: no właśnie, może cały ten wątek jest bez sensu bo w związkach nie ma takiego tematu jak poprzedni partnerzy? Może naoglądałem się seriali i programów typu Love Island gdzie ludzie wywlekają na światło dzienne swoje poprzednie relacje, a w prawdziwym życiu nie ma to miejsca? W takim razie nie ma powodu by się tym przejmować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@nietoperze20: bo to reality show gdzie na pierwszym miejscu jest no właśnie „show”.
Nie chodzi o to, ze ludzie w ogóle na te tematy nie rozmawiają tylko o to, ze ty to traktujesz jako jakiś obowiązkowy punkt rozmowy xD
Po prostu gdy ktoś zaczyna opowiadać szczegóły na temat swojego poprzedniego związku (jeśli ten był względnie normalny) to znak, ze ta osoba ma żal do byłego partnera i być może nadal coś
@slabart12: Nie, z żadną nie byłem ale to był zawsze standardowy schemat. One były chętne, ja je olewałem bo miałem wywalone a potem znalazł się ktoś inny kto że tak powiem wykorzystał swoją szansę. Ale i tak gdyby mi się udało coś stworzyć to wątpię żeby to dłużej przetrwało, chociażby ze względu na to że niektórzy goście byli albo młodsi, bardziej rówieśnicy tych dziewczyn albo bardziej obrotni w tych sprawach. Nie