Wpis z mikrobloga

@miss_en I może jestem złym człowiekiem [dobra - na 100% jestem], ale paradoksalnie też jestem po prawie [nie pracuję w zawodzie, bo za głupia na to byłam xd], ale weź przedstaw znajomym "z prawa" takiego Marcina. nasi partnerzy też różnie wypadli pod względem wyglądu, inteligencji czy wykształcena - zwłaszcza na studiach, w etapie policealnych miłości. Ale takiego hita, to po imprezie, nawet teraz [po trzydziestce >chlip,chlip<] to byśmy długo wspominali, chociaż wszyscy
  • Odpowiedz
@Lady_Eggplant: nie wiem po jakim prawie jest Oliwia, ale takie to wątpliwe, bo jak się przyswaja tyle słowa pisanego ile trzeba NA PRAWIE, to siłą rzeczy się umie mówić po polsku używając przynajmniej 90% rzeczywiście istniejących słów, a Oliwii daleko do tego pułapu. Bardzo. Też jestem po prawie to wiem xd
  • Odpowiedz
@charlotte-sometimes: I nie miałaś na kierunku nikogo, kto nie wiesz jakim cudem tam jest? i jak dotarł do piątego roku? to zazdroszczę.

ona na ig wrzucała zdjęcie magisterki, więc wierzę, że jest magisterem prawa po UAM. ja robiłam słabszą w rankingach uczelnie, więc nie podważam ????????
  • Odpowiedz