Wpis z mikrobloga

Są tu jakieś huopy "niejadki"?

Ja jestem niejadkiem już od maleńkości. Co prawda we wczesnym dzieciństwie, którego nie pamiętam, pewnie mnie zmuszali do żarcia różnych rzeczy.

Z takich przykładów:
- nie jem sera ani żadnych produktów z nim
- nie jem jajek (jak rodzice robią kotlet i jest jajo w panierce to zjem, jak sam robię kotlet, to nie daję jajka)
- mleko jem tylko z płatkami czasem
- nie jem maseł/margaryn/keczupów/sosów itp.
#przegryw

Jesteś "niejadkiem"

  • Tak, bardzo 14.7% (16)
  • Trochę 19.3% (21)
  • Raczej nie 17.4% (19)
  • Nie 48.6% (53)

Oddanych głosów: 109

  • 11
  • Odpowiedz
@Ca_millo: ja tak do 17-18 roku życia nie jadłem serów, masła, mleka, jak mięso to tylko filet z piersi kurczaka, żadnych zup z wyjątkiem pomidorowej. Nie jadłem tez warzyw typu marchew, groszek, cebula i pewnie jeszcze kilku, których nie pamietam. Teraz mam 27 i jem 99.5% rzeczy.
Pamietam do dziś, ze jak mama zrobiła mi kanapkę z margaryna, która zmieszała z minimalna ilością masła to nie jadłem tego i siedzialem w
  • Odpowiedz
@Ca_millo: do końca podstawówki bylem niejadkiem potem chodziłem przez 2 tygodnie regularnie na 3 bigmaki i frytki mocno przytyłem i od tego momentu juz tam nie chodze ale apetyt mam do teraz więc te chemikalia z macdonalda może leczą niejadków
  • Odpowiedz
@Ca_millo: przypadkiem znalazłem ten wpis po 3 dniach. Ja tak mam od zawsze. Właściwie na okrągło jem to samo i jest to tylko to, co bardzo lubię.

Co dwa tygodnie od poniedziałku do środy gołąbki, a w każdym tygodniu od czwartku do niedzieli pizza domowej roboty. Na śniadania jedna bułka z plasterkiem salami każdego dnia. Ciężej jest z obiadami w tygodniach, w których nie wypadają gołąbki, bo jestem bardzo wybredny i
  • Odpowiedz