Wpis z mikrobloga

  • 0
@janushek:

słowa które mogły zostać napisane w 2013 ale i w 2023

Mało tego w 2000 roku prezes Nintendo stwierdził, że jest taka duża firma w USA, która myśli, że wystarczy wydać masę kasy żeby otoczyć się firmami tworzącymi oprogramowanie i to wystarczy żeby powtórzyć sukces Nintendo. Minęło ponad 20 lat, a Microsoft dalej myśli tymi samymi kategoriami XD
@pawel_187: Skyrim był bugiem na bugu, ale nadal jest uważany za legendarną grę. Myślę, że jeżeli sam koncept i mechaniki będą dobre, to reszta się "dotrze" z czasem. Natomiast po ostatnich premierach ludzie będą mocno zwracać uwagę na techniczny stan produktu i Starfield albo wyjdzie sprawny, ale podzieli los Cyberpunka. MS nie może sobie chyba już pozwolić na przeniesienie premiery na 2024.
@AntyKuc: to niestety prawda Xbox wieje strasznym ujem jeśli chodzi o gry AAA, Zawsze X był moim systemem of choice, ale po premierze Ragnarok którego kupiłem w bundlu z PS5, po prostu sprzedałem swojego XSX. Phil gada swoje a potem kończy się jak zwykle, czyli średniaki, indie Side-scrollery i kolorowe kontrolery.