Wpis z mikrobloga

@darth_invader: Zauważam jedną prawidłowość łączącą tych wszystkich polskich vlogerów. Praktycznie każdy z nich żyje i podróżuje z oszczędności. Większość deklaruje, że z jutuby ma grosze (chociaż akurat przytoczony artykuł pochodzi z 2014 roku więc może wtedy Drążek jeszcze rzeczywiście nie osiągał wymiernych sukcesów finansowych za swoje jutubowe produkcje) co stawia pod znakiem zapytania sens ich "ciężkiej pracy".

Pewnie dlatego trzeba robić zbiórki na laptopy i kamery dla biednej znajomej, która po
Praktycznie każdy z nich żyje i podróżuje z oszczędności


@roo-bin: dlatego że w tych wszystkich wolnościowych rajach totalitarnych, które tak zachwalają, nie zrobiliby nawet na wynajem mieszkania. Wszystko co pokazują zawdzięczają pieniądzom zarobionym w Europie/USA/Australii, za to w krajach wolności od podatków (a przez co od dróg, kanalizacji, publicznych szpitali, publicznej opieki zdrowotnej, szkół, sprzątania ulic, czystości ale w zamian z dziedziczną biedą, slumsami, jazdą po pijaku oraz załatwianiem wszystkiego co
@Justyna16: ja mowie ze u nas nalezaloby nieco spuścić z tonu jezeli chodzi o obrone lokatorow. Teraz zul zajmie Ci posesję i masz problem. Nie mam posesji, musze wynajmowac. Ale niektore historie z pato lokatorami gdzie panstwo ich broni sa nienormalne.
Jestem tez przeciwny korpowyzyskowi (obecna sytuacja).