Wpis z mikrobloga

Jestem specjalista ds logistyki
Nie wiem w którym kierunku teraz iść i jakich kompetencji się uczyć. Nie rozwijam się w obecnej firmie i szkoda mi marnować czasu na pracę w której nie uczę się niczego przydatnego dla mojej kariery.
Nie lubię zarządzać ludźmi. Lubię pracę, w której większość zadań jest zależna ode mnie, a nie dajmy na to magazynierów.
Nie kręci mnie ścieżka kierownicza.

Doradzicie coś? Może coś z excelem w logistyce? #praca #rozwojzawodowy #logistyka #kariera
  • 3
  • Odpowiedz
@VirusX czy w Twojej firmie jest dział celny albo w pobliżu masz jakąś agencję celną? To trochę zmiana kierunku, ale ogarnianie licencji jest dosyć łatwe, można połączyć na spokojnie z tym co aktualnie robisz no i pasuje do drugiej części Twojego wpisu. Stanowisko raczej samodzielne, a jesli chodzi o rozwój na nim to idzie równolegle ze zmianami norm, regulacji więc szkoleniami przez które trzeba przechodzić zajmiesz sobie część myśli o braku rozwoju..
  • Odpowiedz
@VirusX z tymi zarobkami to różnie. Nawet bardzo. Tu gdzie robie, nowe osoby osoby zaczynają z trochę ponad najniższą krajową na umowie plus uznaniówki. Ja przeszłam ze stażem miedzydzialami więc nie zaczynałam od zera, ale z kolei obok na strefie od niedawna działa jeszcze jedna celna i tam już na start mają to co ja. Lekki #!$%@? jak sobie o tym przypomnę :D
  • Odpowiedz