Wpis z mikrobloga

Kompletnie nie mam motywacji ani siły do ćwiczeń. Jestem chudy 3/10 chłop i chciałbym nabrać mięśnia to bym przynajmniej dobrze wyglądał w ubraniach a nie jak łachmyta. Może bym wtedy dobił do 5/10. Mam predyspozycje, mój brat ćwiczy odkąd pamiętam, obaj mamy dobry frame kości i on wygląda zajebiście. Zupełny brak testosteronu u chłopa po 30. SM nie pomaga bo ciągle jestem zmęczony. Wpis bez puenty. #mirkokoksy
  • 8
@vateras131: ma silce byłem raz - standardowo miałem wrażenie że się wszystkie chłopy patrzą z politowaniem :) po prostu wychowałem się w otoczeniu gdzie nikt nie ćwiczył. Nie licząc brata z którym byłem zawsze w konflikcie. Ale chyba masz racje, muszę się zmusić jakiś czas może zaskoczy.
@GrzegorzPorada Powiem Ci ziomuś że Cię rozumiem, ale jak zaczniesz chodzić na siłkę to właśnie wtedy będziesz miał więcej energii i sił bo Ci testosteron podbije od ćwiczeń i ciało zacznie inaczej funkcjonować.
Jak ja jestem padnięty to zmuszam się do pójścia na siłkę i wracam z większą ilością energii. SM here as well, nie ma lekko ale dla takich wygrywów genetycznych jak my, sport i siłka to wręcz zalecenie lekarskie (