Wpis z mikrobloga

#muzyka 20 lat słuchania #tlove i taka rozkmina - po pierwsze, powinni sobie szybko zająć domenę t.love, a po drugie dopiero teraz widzę jak w ich liryce jest pełno odniesień do #narkotykizawszespoko - całkiem sporo jak na zespół który uczy patriotyzmu "wychowaniem" i śpiewa się na lekcjach muzyki. weźmy np. oczywiste "wąchałem plastikowe kwiaty wczoraj" albo "w Londynie się nagrzałem, w Berlinie zjadłem kwasa" ale też mniej oczywiste "witamina a długie zejście ma, witamina thc tańsza będzie dziś " co jest oczywistym nawiązaniem do amfetaminy czy nawet "w łąkę pełna maków zabierzesz mnie tam". Szok i niedowierzanie że przez tyle lat nie dostrzegałam pod nosem że śpiewam ćpunskie piosenki.
KingaM - #muzyka 20 lat słuchania #tlove i taka rozkmina - po pierwsze, powinni sobie...

źródło: ananasowa_kura_ptak

Pobierz
  • 7
@KingaM:

Tez sporo słuchałem Muńka i można powiedzieć, ze wychowałem się jego płytachxD

całkiem sporo jak na zespół który uczy patriotyzmu "wychowaniem" i śpiewa się na lekcjach muzyki.


Ja odbieram „wychowanie” jako ironię i odwrotność tego co Muniek myślał.

Sporo jego kawałków nawiązuje do narkotyków i kilka starszych płyt ma mocno kwaśny smak np. Ten kawałek
Jakis_Leszek - @KingaM: 

Tez sporo słuchałem Muńka i można powiedzieć, ze wychowałem...
@KingaM: nie dość że śpiewałam cpunskie piosenki to jeszcze źle ulokowalam swoją sympatię do staszczyka, moralne zero. Nie ma na tym świecie już autorytetów, nie ma