Wpis z mikrobloga

@d___: Żart to jest sam w sobie multisport, owocowe czwartki, badmintonowe poniedziałki i imprezy integracyjne czy #!$%@? tam wie co jeszcze (integracyjne na koszt firmy oczywiście xD)...

Ten kraj to już nie Bangladesz, ale dalej nie Europa... No żyć nie jest łatwo, ale się da.
już widzę jak tak wygląda magazyn


@LJBW603: Tak wyglądają magazyny - jasno, szerokie alejki i różne maszyny, które nie są widlakami. Oczywiście nie wpisują się w to jakieś januszpole, ale Action nie jest taką firmą.

Tutaj kobieta jedzie wózkiem do komplementacji, który jest czymś normalnym na magazynach "lekkich" tj. takich, na których produkty z półek ściąga się paczkami, a nie całymi paletami. Jej praca polega najprawdopodobniej na tym, ze dostaje kwit
@aegypius Nie z lista zakupów tylko zauważ ze ma słuchawkę. System jej mówi która alejka który regał ito. Potem ona głosem musi potwierdzić ze wzięła. I system potem mowi następny cel. Jaka lista zakupów jak musisz mieć dwie ręce wolne wtf xD
@LJBW603: A żebyś się nie zdziwił, pracowałem w Niderlandach, właśnie w centrum dystrybucji Actiona jako orderpicker czyli gość co jeździ rodzajem wózka elektrycznego unoszącego i zbiera paczki na wózki które są na widłach z tyłu pojazdu. Jak pierwszy raz zobaczyłem skład magazynu to byłem w małym szoku. Blisko połowa pickerów była płci żeńskiej. Czasami zdarzały się dziewczynki po 160 cm wzrostu i 50 kilo wagi. Czasami były kaszaloty i też dawały
@aegypius: Jak z listą zakupów mówisz? W dupie byłeś, gówno widziałeś. Zapraszam Cię do FM Logistic w Olszowej. Obsługują tam różnych klientów m. in. Stegu. Stegu to producent budowlanki. Kompletujesz tam sobie na "lekko" kartony z gresem albo wiadra z zaprawą. Na platformie w Psarach masz m. in FoodCare. Jak sobie w lato skopletujesz parę palet frugo albo blacka to ciekawy jestem jak będziesz śpiewał. Przypomnę że te zakupy robisz na
@LJBW603: już Cię ludzie wyjaśnili, ale jeszcze raz - tak wygląda praca na order pickingu. Babka jest na wózku ept, ładuje do troleja, cały trolej idzie do jednego klienta. Im lżejsze paczki tym przyjemniejsza praca.
Oczywiście jest mały problem - w Holandii w Action zarobisz powiedzmy 2000ojro netto, w Polsce strzelam mniej niż 4000 złotych.
@LJBW603: Nie wiem o co ci chodzi, ale pracowałam w magazynie Amazona w Niemczech w Krefeld. Generalnie tak to wyglądało, kobiety stanowiły 30-40% załogi tak na oko, zdarzały się takie które jeździły wózkami z paletami choć głównie faceci :/ Typowe nie wiem, ale się wypowiem...