Wpis z mikrobloga

@mlooda: Ale to nie rodzina, dziewczyn i żon można mieć wiele. Mój jest jedynym synem matki której żaden związek się w życiu nie udał wiec ten tego, przelewa teraz wszystko na niego. Jak baba jest szczęśliwa ze swoim chłopem, to nie lata za synem na starość jak za bogiem objawionym.
  • Odpowiedz
@mlooda to chyba przypadki gdzie jest synuś mamusi i ona wszystko dla niego robi, a partnerka nie chce tą mamusią być tylko partnerką i kochanką
  • Odpowiedz
@mlooda nie znam zadnego doroslego mężczyzny którego na dłuższą metę nie meczy obecnosc matki. Maminsynki to jakis mit stworzony przez kobiety młode-grazyny ktore sa tak irytujace ze facet woli #!$%@? własną matke niz #!$%@? obca kobietę
  • Odpowiedz
@mlooda: baby wybierają sobie złego chłopa na męża, po czym przerzucają rolę męża na syna, syn staje się wirtualnym mężem którego ona chciała. Wtedy nawet gdy syn się ożeni, to wciąż jego matka sprawuje nad nim kontrolę bo to ona jest jego pierwszą żoną, pomimo tego że tylko wirtualną.
Analogiczna sytuacja jest z ojcem i córką.
W psychologii jest to zjawisko znane, czytałem o tym, lub słuchałem wykładu ale teraz sobie
  • Odpowiedz
  • 0
@swinkapl bo chłop jak już się "ustatkuje" musi zarabiać na rodzinę, zarządzać budżetem (bo bab pieniądze się nie trzymają) i jeszcze jak masz dzieci to nimi się zajmować bo w pracy to chłop przecież odpoczywa. Jeszcze dojdą jakieś obowiązki z dupy typu kran się zepsuł albo gdzieś po coś trzeba jechać no i zapominasz nawet że masz rodziców w takim tempie życia. Ale za to żona z byle pierdołą do mamuni ma
  • Odpowiedz