Wpis z mikrobloga

fame mma to widowisko dla podludzi, dno intelektualne


To prawda. Ale co to zmienia w kwestii wpisu?


@FELIX90: To że jak oglądasz to "widowisko" to raczej nie powinieneś głośno oceniać że coś jest żenujące, bo sam oglądasz gorszą żenadę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wegrzynski:

To że jak oglądasz to "widowisko" to raczej nie powinieneś głośno oceniać że coś jest żenujące, bo sam oglądasz gorszą żenadę


Ale to jest twoje zdanie typie xD. Możesz je mieć, tak samo jak i ja z tą różnicą, że nie pytałem cie o zdanie a jednak zwracasz się bezpośrednio do mnie aby mnie o tym poinformować.

Ale przynajmniej mam bekę z tego jak wyskrobki się osraly.
  • Odpowiedz
@FELIX90: Polski stand-up dalej jest bardzo niskich lotów niestety. Zwykle wyglada to tak, jakby oglądało się swojego lekko pijanego kumpla, który opowiada jakieś historyjki. Nie na tym stand-up polega, więc nie dziwota, że ogląda się to jak kabarety XD Polski język jest również ciężki przy występowaniu; angielski sprawdza się tutaj o wiele lepiej, czy to przy przekleństwach czy dłuższych wypowiedziach.
  • Odpowiedz
To że jak oglądasz to "widowisko" to raczej nie powinieneś głośno oceniać że coś jest żenujące, bo sam oglądasz gorszą żenadę.


@Wegrzynski: dlaczego? Jak trynkiewicz powie ze pedofilia jest zła to ma rację czy nie?
  • Odpowiedz