Wpis z mikrobloga

ale święto pracy jest wytworem Radzieckim, więc wywieszeniu flagi ukraińskiej nie zaszkodzi.


@Pingpong89: ale swieto pracy to nie swieto flagi. Tak czy nie?
A poza tym to patrz jakim blaznem jestes (jak zreszta cala konfederacja)
Tez usuniesz bo niewygodne i osmieszajace was?
Pobierz
źródło: Screenshot_1318
ale mogę wywiesic dwie flagi dzień wcześniej? Czy zabraniasz?


@Pingpong89: A wywies se i 10 flag kiedy chcesz. nic mi do tego co se wywieszasz.

Natomiast stwierdzenie ze 1 maj to swieto flagi jest pokazaniem (dosc marnego) poziomu intelektualnego. Slaby powod do chwalenia sie.
chłopie co ty w życiu osiągnąłes? Oprócz 14 lat na wykopie.


@Pingpong89: Na swoje zycie nie narzekam. Pracuje (wiesz co to praca?) w zawodzie ktory lubie i ktory sam sobie wybralem blisko 20 lat. Zarabiam wiecej niz wiekszosc polakow. I w sumie to niczego mi nie brakuje. Co wiecej - zarabiam sam na siebie a nie ze ktos placi na mnie. Czego chciec wiecej?

Jak dojdziesz do takiego etapu to zrozumiesz.
gdzie najpopularniejszy tag to przegryw.


@Pingpong89: inteligencja to Ty jednak nie grzeszysz. Nie dziwi mnie to. We dupie mam najpoularniejsze tagi.

Istnieje takie cos jak czarnalosta. I te tag est u mnie a tej liscie odkad sie pokazal. Nawet mi przykro ze nie potrafisz blokowac niechcianych tresci. To jest smutne ze jestes az tak uposledzony w korzystaniu z internetu. Ale to wiele wyjasnia. Skoro ie potrafisz ogarac czegos takiego jak czaralista
No i zostawiles - swieto flagi pierwszego maja. i kto tu sie skompromitowal?
Swieto pracy jako ruski wymysl - i kto tu sie skompromitowal?

Dzialaj tak dalej a bedzie dobrze - iekoniecznie dla twojego oficera prowadzacego