Wpis z mikrobloga

@pieczony_szczur_z_ogniska

@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Przynajmniej jestem tu znany, szanowany i podziwiany. Wielu chcialoby byc mna i wprost o tym pisza i miec takie powodzenie jak ja. Zaliczyles 25 lasek do 25 roku zycia? Bo ja tak.


Szanowany na wykopie, brawo. Tak ci dobrze idzie mistrzu, a mimo to siedzisz i wylewasz szlam, ale nie wnikam, bo zaraz ide plecy robic.
Nie zaliczylem 25 lasek i mimo to mentalnie nigdy nie bede
  • Odpowiedz
bo zaraz ide plecy robic.


@Dyskretnychlodwdrinkutopniejelod: Co Ty myslisz ze ja nie trenuje? Mam na chacie wlasna silownie. Laweczka, gryfy, obciazenia, hantle, jest wszystko co potrzeba. Wiesz jaki mam frame? Taki o ktorym marza typy ktorzy chca zostac kulturystami bo mam prawie 190cm wzrostu i bardzo szeroka klatke piersiowa gdzie musze miec conajmniej 40cm w lapie zeby proporcjonalnie to dobrze wygladalo.
  • Odpowiedz
licytowanie się kto więcej zaliczył w krótkim czasie jest w c--j obrzydliwe


@Luqrecja: Nauczylem sie ze nie wazne co kobiety mowia wazne co robia. Kogo Ty chcesz oszukac? Moze jakiegos nieogara w kwestiach damsko-meskich ale nie mnie. To ze laski pisza lub mowia ze to obrzydliwe po czym laduja sie takim kolesiom do lozka to juz jest standard.
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska traktowanie tego jako powód do dumy, bo "hehe ja zaliczyłam tyle lasek a ty tylko jedna albo nigdy żadnej za rękę nie trzymałeś" jest takie płytkie, że nawet tego nie skomentuje. A z tobą jest taki problem jakbyś próbował się nie wiem jakoś się dowartościować mówiąc nie pytany ile dziewczyn "zaliczyłeś" jakby to było nie wiadomo jakie osiągnięcie. takie zachowanie jest w c--j niedojrzałe tym bardziej życzenie komuś śmierci bo
  • Odpowiedz
@Luqrecja: Pisze Ci zebys wiedziala z kim masz do czynienia. Moze wlasnie przez taki toksyczny charakter mam takie branie u kobiet. Jedno jest pewne. Sa ze mna emocje. Te dobre glownie. Ale Ty doznajesz tylko tych najgorszych ode mnie. Bo ja Cie nie szanuje. Stad mozesz miec zaburzony obraz mojej osoby. Ja tak naprawde jestem zajebisty i ja to wiem.

A wracajac do narkomanow to po raz trzeci napisze co
  • Odpowiedz
@pieczony_szczur_z_ogniska jeśli ktoś zaczyna cpac to tylko na swoją odpowiedzialność. nikt nie stoi nad tobą z pistoletem z palcami na spuście i nie każe ci brać tego gówna. ludzie są różni i mają różne powody do cpania. a nie nienawidzić to se możesz, ale każdy ma to w dupie więc skończ z tymi wypocinami pod postami innych tylko zajmij się swoim życiem i "zaliczaniem" kolejnych lasek, bo widocznie tylko to potrafisz
  • Odpowiedz