Wpis z mikrobloga

@kikora: No widzisz, jesli sie ograniczasz tylko do tego to byc moze tak jest. Ale zeby wycrafcic chociazby mirror tier item to potrzebujesz w tej grze kilka tysiecy godzin, z tego kilkaset godzin poza gra, a w symulatorach craftingu. To samo z buildami. Ja mam w programie path of building prawie tyle samo godzin co w poe. Po tym co piszesz, wnioskuje, ze nie masz pojecia na czym polegaja gry hack
@imixiu po co tyle jadu? Zawsze mogę puścić bota na farmę i odpalić path of building czy symulator craftingu i się bawić. To co zna ktoś jakiegoś fajnego, sprawdzonego bota?
@kikora: W tej grze nie ma botow. A ilosc currency, ktora widzisz na allegro, jest wyfarmiona przez graczy, przeroznymi metodami, craftingiem pod profit, 5 way carry gdzie ludzie ci placa za 5 rundek po 2 diviny, a run trwa 5 minut, a w party masz 5 gosci, ktorzy Ci placa, multum opcji, ale po prostu trzeba znac gre od podszewki. Najwieksza kase trzepia ci co craftuja mirror tier itemy, po zrobieniu
@kikora: W tej grze nie ma botow.


xD

@kikora: dreampoebot jeśli chcesz automatyzować grę, exileagent jeśli chcesz mieć subchara do autotrade (dpb to framework supportujący skrypty - praktycznie można zrobić na nim wszystko, tylko cza umić to napisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Na DPB ludzie latają 2-3 man party/kilka kont solo farmiących, trejdujących, robiących mapki. Ma też skrypt pod autofollowbota - tylko tu, jeśli grasz na