Wpis z mikrobloga

#wzrost dlaczego obywatele Wykopu (tak nazywam Wykopow) myślą że teraz każdy kto się urodził po 2000 ma minimalnie 190cm a poniżej tego to kurdupel w przypadku mężczyzn i dlaczego myślicie że Teraz każda dziewczyna urodzina po 2000 ma conajmniej 170cm i oczywiście wszyscy wyglądają jak modele i że wszystko umieją? XD
  • 11
@power-weak: Wychodzisz czasami ze swojej piwnicy czy mama za ciebie wszystko robi? Ja wychodząc niemal codziennie widzę, że mając 175 cm niedorostu, 50-60% kobiet jest ode mnie wyższa, a co dopiero inne chłopy, niższych ode mnie i mojego wzrostu jest około 2, góra 3 na 10 osób. Z resztą co to za różnica czy 20-latkowie mają 185 czy 190? Nawet ten "niższy" wzrost jak na standardy sprzed 10-15 lat jest gargantuiczną
@21kremuwkarz37: Tak widzę wychodzę mojej z "piwnicy" i widzę chyba nie powiedziałem że nie są wysocy? Tylko że te 190cm to populite a co do dźwięczny to od większości dźwięczn jestem trochę wysocy a jestem jeden czy też kilka cm wyższy od ciebie aczkolwiek wiedziałem też wysokie