Wpis z mikrobloga

W bloku mamy drzwi do klatki zabezpieczone zamkiem otwieranym pastylką ibutton (dallas), jeden mi się rozwalił i zgubiłem pastylkę, zleciłem dorobienie drugiego i też mi zaczyna pastylka wypadać... Pytanie czy można na te pastylki kupić jakieś etui skórzane? Albo kupić taką w jakimś innym formacie i dać do sklonowania? Oczywiście szukałem w Google ale nic nie znalazłem.

#pytanie #pytaniedoeksperta #elektronika #mieszkanie
Pobierz wiesiu2 - W bloku mamy drzwi do klatki zabezpieczone zamkiem otwieranym pastylką ibut...
źródło: 100-szt-pastylka-Dallas-iButton-PROGRAMOWALNY-RFID
  • 16
@wiesiu2 Te pastylki się programuje przy domofonie, znajdź instrukcje obsługi i sobie zaprogramuj sam, na allegro kosztuje to grosze. Poza tym skoro pastylka Ci wypada to przecież możesz ją nawet przykleić do tego plastikowego breloczka.
@wiesiu2: to sobie zmontuj inne etui?
Walnij to do jakiejś figurki (dremel i jedziesz) kup sobie takich 10 i wszyj sobie to do rękawa w bluzie/kurtce
Czy włóż samą pastylkę do portfela

Możliwości jest tyle co pomysłów
Te pastylki się programuje przy domofonie, znajdź instrukcje obsługi i sobie zaprogramuj sam


@HaSSaN: jak czytam pierwszą lepszą instrukcje to mam info że muszę mieć pastylkę administratora lub kod administratora... tego nie mam i mi nikt nie da.
@MePix: airtag ma 32mm średnicy, ibutton ok 17mm, myślę że można mały walec zrobić na ok 3 cm długości zakończony kółeczkiem. Może nawet w jakąś łuskę go wpakuje...