Wpis z mikrobloga

@Niebadzsmokiem i jest to efekt wojtylizacji Ukrainy o której pisałem. Na wykopie grupka ukraińskich trolli zrobiła z nich świętość i przyłączyła się do tego spora grupa ludzi którym Ukraińców było po prostu żal. Sam tak miałem przez pierwsze pół roku wojny. Ale to żaden święty naród tylko ta sama mentalna biedota co kacapy i warto o tym pamiętać. To że w naszym interesie jest dojechanie kacapów jak najmocniej się da nie równa
@Joii: no tak bo wchodzę na portal ze śmiesznymi obrazkami poczytać o fajnych i ciekawych rzeczach, poprzeglądać memy, może zobaczyć co tam nowego w świecie. A zamiast tego masa takich samych znalezisk, czy wpisów, że Ukrainiec zrobił to czy tamto. Faktycznie nie mogę zwrócić na to uwagi, nie mogę powiedzieć że mi spam przeszkadza, bo to o Ukraińcach i jest to efekt wojtylizacji, powtarzam WOJTYLIZACJI Ukrainy, więc mam się zamknąć i
@Joii Twój komentarz pokazuje doskonale że coś jest nie tak.

Pierwsze i drugie znalezisko - może zaczniemy podawać narodowości w przypadku pijanych czy tych co się #!$%@? na drzewie zabijając pasażerów? Ciekawe jak szybko będziesz płakał że prawie ciągle o Polakach piszą.

Trzecie - nie pamiętam czy na wykopie inne narodowości w przypadku ukarania (a co dopiero możliwości) ładowały na głównej.

Czwarte, znalezisko jak dla mnie neutralne.

Wiesz, ja nie mam nic
@ipkis123


Pierwsze i drugie znalezisko - może zaczniemy podawać narodowości w przypadku pijanych czy tych co się #!$%@? na drzewie zabijając pasażerów? Ciekawe jak szybko będziesz płakał że prawie ciągle o Polakach


o, kolejny z gwoździem w mózgu. Twój komentarz doskonale pokazuje że coś jest nie tak. Podawajmy, nie widzę w tym żadnego problemu