Wpis z mikrobloga

Czemu w tych wszystkich Media marktach, Media Expertach etc. jak powiem, że nie chcę przedłużonej gwarancji, albo specjalnej gwarancji to patrzą się na mnie jakbym im ojca grabiami zabił?

Właśnie kupowałem coś z elektroniki i doradca chciał, żebym dopłacił za jakieś dodatkowe ubezpieczenie to wymienią mi za dwa lata to co kupiłem. Powiedziałem, że nie to w jego wzroku błysnęła taka iskra jakby chciał zamordować mnie i całą moją rodzinę, a potem się obraził i był nieuprzejmy do końca.

#mediaexpert #mediamarkt #elektronika #technologia #smartfon #zakupy #gwarancja #ubezpieczenia #sprzetkomputerowy #rtveuroagd
  • 10
@mr_root: No to się domyślam, ale skoro ja miałem zapłacić kilkadziesiąt złotych to jego premia z tego jaka mogła być? 5 Ziko? Co mu to zmieni?

To tak jak ostatnio babka w banku, w którym nie jestem, ale miałem coś na raty i miałem nadpłatę kredytu tam próbowała mi wmówić, że żeby te środki odzyskać to muszę aplikacje zainstalować.

Potem ją przycisnąłem to okazało się, że nie muszę.
@Ynfluencer: Nigdy nie wezmę tego ich dodatkowego ubezpieczenia i każdemu odradzam zawsze. Jak kiedyś moi rodzice kupili sobie TV i właśnie specjalnie to super hiper mega ubezpieczenie i TV po 2 latach się popsuł (był głos, ale obraz zniknął, albo były tylko dwukolorowe plamy). Kazali odesłać TV do serwisu - sami dali etykietę i kurier miał odebrać paczkę. Zapakowałem TV najlepiej jak się da w oryginalny karton, obłożone styropianem, foliami bąbelkowymi
To tak jak ostatnio babka w banku, w którym nie jestem, ale miałem coś na raty i miałem nadpłatę kredytu tam próbowała mi wmówić, że żeby te środki odzyskać to muszę aplikacje zainstalować.


Potem ją przycisnąłem to okazało się, że nie muszę.


@Ynfluencer: W sumie kiedyś też przy braniu rzeczy na raty w elektromarketach wciskali kit, że jak się weźmie bez ubezpieczenia to większa szansa, że odrzucą decyzję kredytową... Także każdy