Wpis z mikrobloga

@Nerlo_ajcats: Na szacunek trzeba sobie zasłużyć - to że wierzysz w jakieś gówno które nie miało miejsca, nie jest żadnym powodem do tego żeby mieć do Ciebie szacunek - szacunek się dostaje za to jakim się jest człowiekiem, a nie w co wierzy - katusy od pierwszego sakramentu mnie poniewierały za brak "gówno-wiary" - po 1 komunii zrezygnowałem z religii i zaczeło się piekło które serwowały właśnie takie głupie torby -
@Nerlo_ajcats: nie bierzesz pod uwagę, że ja nie potrzebuję/wymagam szacunku debila który wierzy w brednie :) Ja sobie świetnie radzę i kompletnie mam wylane co sądzą o mnie takie miernoty jak ty :) ty w połowie nie będziesz miał tak fajnego życia jak ja, jesteś ograniczony, głupi i wierzysz w brednie :) a na gimboateizm jestem za stary, zaraz mi stuknie 40stka :) i skoro wszyscy mają to samo prawo to
@Nerlo_ajcats: i ? :) wybacz, ale w hierarchii moich wartości przegrywy są niżej niż owady, i ostatnie co zrobię to posłucham gościa który nie ma perspektyw i musi robić tanie zagrywki do fizjoterapeutki bo tylko ona go dotyka - niestety brak wojen spowodował, że jest was po prostu za dużo - nie macie perspektyw na życie, w związku z czym myślisz że jak nagle kraj stanie się religijny to twoi następcy