Wpis z mikrobloga

Ja kojarze to uniwersum ale nie ogladam na co dzien, teraz dopiero zobaczylem filmik jak wbija gosciom do pokoju bez pukania, bo jest w goracych i zastanawia mnie jak to jest ze w komentarzach na yt pod tym filmikiem nikt mu za to nie cisnie, natomiast wszystkie komentarze to mile opinie ludzi ktorzy wydaja sie miec tak na oko 50 lat i sa pisane w taki specyficzny sposob dla grazynek i januszy z fb xD
Czy on usuwa wszysykie negatywne komentarze czy o co chodzi?
#raportzpanstwasrodka
  • 30
sa pisane w taki specyficzny sposob dla grazynek i januszy z fb xD


@mecenas-z-piaseczna: widownia Gapy i Łysego to takie właśnie stereotypowe Grażynki i Janusze oraz "tubajfory" z Czikago czy Green Point, dla których oni pokazują haj-lajf, za to w Polsce ludzie żrą gruz, pracują za dolara miesięcznie, a co to mozzarella czy salami to wiedzą tylko partyjni oraz wysoko postawieni towarzysze z PGRu.
@mecenas-z-piaseczna: Nienawiść do łysego jeszcze rozumiem, ale dalej nie moge zrozumieć fenomenu gapcia xD

Okej, moze jest burakiem, chamem, nie zachowuje sie jak powinien, ale hejt na niego jest nieproporcjonalny do jego czynów xD

Niektórzy tutaj robią afere, bo wypił piwo, bo przykładowo beknął, bo nie zamknął drzwi etc. To uniwersum znam od 2018, ale nie zagłębiałem sie w ich prywatne życie tylko oglądałem sobie na spontanie odcinki łysego, później gapcia.
hejt na niego jest nieproporcjonalny do jego czynów


@Mr_3nKi_: doprowadzenie do próchnicy u dziecka (zęby złamane na pół albo 1/3 (). Do dentysty nie pójdą tylko się przyglądają i choroba się "jakby" cofa xD), leczenie dziecka u ekspedientki w aptece, alkoholizowanie się kleszczy przy dziecku (potem Cukrowa się klei do gości "hotelu"), rządy silną ręką (jak Gapa zapytał i w sklepie powiedzieli, że
@Mr_3nKi_: hejt mu sie nalezy od tego slawnego filmiku

I jak tu mowic o szacunku skoro on sciemnia na kazdym kroku - kupujemy, biznesy, nauczyciel - owszem, czasami ludzie wytkna bzdure ale cos, jest tu wolnosc i kazdy pisze co chce i przeciez nie kazdy sie tu z czyms zgadza - z jakis ostrym bezsensownym hejtem na obrazanie kogos - punktowanie, lapanie smaczkow tak ale wyzywanie, itd to przesada
ChilliHeatwave - @Mr3nKi_: hejt mu sie nalezy od tego slawnego filmiku

I jak tu mowi...
potem Cukrowa się klei do gości "hotelu")


@darth_invader: Jaka cukrowa? Tarong podrywała gości? xD

doprowadzenie do próchnicy u dziecka


I własnie o tym mówie - przesadzacie. Ja naprawdę nie stoje po niczyjej stronie. Chce po prostu powiedzieć, że robicie z igły widły i sami czekacie na kolejny gniot, żeby sie do czegoś przy####dolić.

przesranie kasy za zbiórki od widzów


To akurat ni dziwnego, prawie każdy jutuber tak robi. Poza tym, oni
bez przesady, krytyka zawsze musi być, a takie zamykanie się w kółeczku wzajemnej adoracji i lizanie sobie jaj to lipa


@Koner1391: To nie wiedzie, że każdy jutuber tak robi? Kasuje niewygodne lub hejterskie komentarze? Nie rozumiem, dlaczego to was dziwi. Zawsze na górze są wazeliniarze, a żeby znaleść hejtere to trzeba dłuuugo skrolowac w dół.
@Mr_3nKi_: stary filmik, jak slyszales, zachwala pomysl, dobrze idzie, sa juz plan na nastepny krok, klienci bez reklamy, splaca sie i mozna wyzyc - nastepnie przeprowaadzil sie Koh Kongu (ciekawe dlaczego), pomieszkal jakis czas i wyprowadzil sie do Siem Riep i robi ten "hotel"

https://youtu.be/Qp90zvvjw3Y?t=376
twierdzy ze zonka chce blizej rodzicow, wiezi rodzinne sa silniejsze niz w europie po czym wyprowadza sie z nia i informuje rodzicow dzien przed wyprowadzka

Kiedys
jakis vaper czy cos ale to przeszkadzalo YT wiec szybko zdjal ze sciany


@Chilli_Heatwave: Akurat to mnie rozwaliło i też zwróciłem na to uwage xD

Huop kupił reklamę i był ile? na 2-3 odcinkach i zniknął z bramy. Okej oddaje wam częściową racje, ale i tak według mnie niektórzy tutaj robią afere z niczego.

Kiedys twierdzil ze byl nauczycielem w szkole, jak widzowe pytali za co zyje, ostatnio nasmiewalismy sie jak