Wpis z mikrobloga

Jedli surviovor kolejną gra z kolei która na premierę jest nie grywalna nawet na high endowych PC
1. Pierwsi recenzenci piszą o złej optymalizacji jeszcze przed premiera
2. Sam wydawca potwierdza kiepski stan techniczny ale i tak olewa problemy bo akcjonariusze meczą o wydanie
3. Na premierę gra zbiera bardzo kiepskie recenzje SZOK! , 30% z 1000 to pozytywy
4. Gra mimo tego jest na pierwszym miejscu bestsellerów steama
5. Wydawca oraz akcjonariusze jak zwykle zacierają ręce z zajebistej premiery i czystego zysku na jeleniach

#gry #pc #ps5 #starwars #jedi
  • 18
@snorli12: >Gra mimo tego jest na pierwszym miejscu bestsellerów steama
Ciekawe czy jest to uzależnione od ilości zakupionych kopii, bo jeżeli tylko od tego to ktoś nie podumał i zapomniał uwzględnić zwroty xD
@spajdermen: przecież ranking gier na steam może działać równie dobrze jak ranking najczęściej oglądanych i „najlepszych” filmów na Netflixie. Wpisujesz w filmweb tytuł pierwszej trójki i rzadko ocena przekracza 5. A nie ma lepszej reklamy jak „najlepszy” tytuł, żeby ktoś go kupił albo odpalił. Zaskoczony jestem, że jeszcze nie ukrywają negatywnych opinii. Kwestia czasu. Chociaż nie wiadomo, czy nie było 90% negatywnych. ????
@Eshirael:

najczęściej oglądanych i „najlepszych” filmów na Netflixie. Wpisujesz w filmweb tytuł pierwszej trójki i rzadko ocena przekracza 5.


A to akurat wina różowych, psują statystyki i faktycznie jakieś gnioty później wyskakują jako najczęściej oglądane
Zaskoczony jestem, że jeszcze nie ukrywają negatywnych opinii


@Eshirael: bo nie muszą, Valve to 100% prywatna firma więc nie ma żadnych akcjonariuszy czy inwestorów którym trzeba robić loda i pokazywać że jest zajebiście nawet jak nie jest, nie muszą się bawić w jakieś ustawianie ocen bo Steam to maszynka do drukowania pieniędzy i bez tego. Nawet review bombing jest sensownie rozwiązany - zazwyczaj przy review bombingu jest wywalanie ocen o którym
@snorli12: Gurła nie gram w gry zaraz po premierze z dwóch powodów. Za wysoka cena, a drugi właśnie bugi. Oprócz cymbergaja 2137, ale to brat kupił, więc grałem za darmo xD
@snorli12 I dalej sie sprzedaje xDDD Jak klient glupi i zamawia preordery to trzeba go dymac ile wlezie. W koncu slupki na gieldzie sa wazniejsze niz zadowolony klient.
@spajdermen: Masz dużo racji, ale kiedy firma zarabia kokosy nie ma górnego pułapu, nie ma "dobra, zarobiliśmy to starczy, niech inni mają". Czasem drobne, zaplanowane działania dają dodatkowe miliony zysków. Jedne firmy bardziej naciągają, inne mniej, ale jak sam napisałeś - są prywatną firmą i te ich rankingi mogą sobie w notatniku napisać i nikt im nic nie zrobi, a ktoś, kto o grze nie słyszał albo się waha, zobaczy na
Zaskoczony jestem, że jeszcze nie ukrywają negatywnych opinii. Kwestia czasu. Chociaż nie wiadomo, czy nie było 90% negatywnych. ????

@Eshirael: XDDDD było 2137% ale Gaben napychany dolarami od EA skasował, serio