Wpis z mikrobloga

Po byciu okłamywanym na masowa skalę podczas #covid społeczeństwo dalej wierzy politykom i mass media w sprawie #ukraina, która nagle jest prezentowana jako święte państwo z przykładnym rządem.

Ile razy można r****ć informacyjnie ludzi? Jak widać do woli i bez limitów, trzeba tylko mieć media pod kontrolą.

P. S
Do mediów zaliczam funkcjonariuszy spamujących w internecie pro-ukraińską prolagandą
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1:1 z rosyjskim przekazem


@Tagnk: jaki to jest wyświechtany przeruchany slogan z którego nic nie wynika. Wszystko co jest krytyką Ukrainy można pod to podpiąć.

Tylko niech ta krytyka będzie choć trochę zasadna


@Tagnk: właśnie o to chodzi, że jaka ta krytyka by nie była to zaraz znajdzie się jakiś dzban, który napiszę że to powielanie 1:1 ruskiej propagandy. Dyskusja z ludźmi na takim poziomie jest jednocześnie irytująca,
  • Odpowiedz
@TormentedSoul: Łykałeś ruski przekaz w pandemii, łykasz i teraz. A jeszcze dodajesz sobie do tego jakieś chochoły o wierzeniu politykom i mass mediom, gdy to właśnie my staramy się szurom od 3 lat wytłumaczyć różnicę między publikacją naukową a wypowiedzią polityka, czy nawet lekarza w mediach, bezskutecznie xd
  • Odpowiedz
@TormentedSoul: skąd dzisiaj ta zorganizowana akcja rosyjskich trolli dot. COVID? Widzę co drugi post w gorących to o covidzie, który przecież od dawna nikogo nie obchodzi.
  • Odpowiedz
@tindeRoman

No właśnie zauważyłem, że cały wykop zasrany znowu COVID XD i jedynie „szury” dodają i komentują. Reszta już o tym nie wspomina. Chyba musza przyjść nowe wytyczne XD
  • Odpowiedz
co nie oznacza, że przez to należy traktować krytykę Ukrainy jako prorosyjskość.


@OlFunkyBastard: no wiemy wszyscy, że Ukraińcy święci nie są, zrobili Wołyń. Powiesz to samo setny raz. I co dalej? Czego oczekujesz tak właściwie?

Polaczki zamiast patrzeć 50 lat do przodu to patrzą 100 lat do tyłu, przez to mamy w tym kraju g---o i najbliższą elektrownie atomową otwieraną w okolicy 2050. Chvj mnie obchodzi kto mordował mojego pradziadka skoro ci ludzie już dawno zdechli, a ich potomkowie mają prawdopodobnie inne problemy i rzeczy na głowie niż mordowanie Polaków, a ja pradziadka magicznie nie
  • Odpowiedz
bawi mnie takie unikanie odpowiedzi


@niochland: widzę po prostu, że jesteś dzbanem, który już na starcie coś sobie ubzdurał na mój temat, a nawet nie zrozumiał sensu mojej wypowiedzi.

Ucz się lepiej lektur i tablicki mnożenia na pamięć wazonie, bo za kilka lat może będziesz maturę pisać, chociaż wątpie


@niochland: widzisz, znów sobie coś ubzdurałeś co nie ma najmniejszego pokrycia w rzeczywistości. No ale po co ci fakty
  • Odpowiedz
bo ewidentnie znasz się tym bardziej niż na geopolityce xD


@niochland: wybacz randomie ale nie kojarzę cię kim jesteś, a to z jaką częstotliwością używasz stereotypów, uproszczeń i dziecinnych ataków powoduje, że twoja opinia na mój temat jest dla mnie równie wartościowa co opinia losowo spotkanego menela.

na wuj tu wracałeś to ja nie wiem


@niochland: mimo wszystko bawi mnie ten rynsztok, a przy okazji może ktoś z
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Wierzycie politykom, przecież wasz znuewidzony PiS twierdzi ze:

- Ukraina walczy za Polaków
- Reżim Zelenskiego jest jak najbardziej OK, skoro zasłużył na Order Orla Białego
- Trzeba wspierać "bo inaczej"...
- Ukraincy to nasz
  • Odpowiedz
@Bover: Bo mechanizm manipulacji jest dokładnie ten sam:

- "Trzeba działać"
- "Działamy dla naszego bezpieczeństwa"
- "Działamy bez patrzenia na koszty"
- "Kto nie popiera działań ten jest zdrajca i niemoralny potwór"
  • Odpowiedz
Wierzycie politykom, przecież wasz znuewidzony PiS twierdzi ze:


- Ukraina walczy za Polaków

- Reżim Zelenskiego jest jak najbardziej OK, skoro zasłużył na Order Orla Białego

- Trzeba wspierać "bo inaczej"...

- Ukraincy to nasz "bratni naród"
  • Odpowiedz