Wpis z mikrobloga

Dlaczego faceci piszą tygodniami/miesiącami, ciągle pierwsi zaczynają, piszą podobasz mi się, ale nie chcą spotkania? Jakby co to znam go z prawdziwego życia. Nie sądzę, by miał dziewczynę, bo pisał do mnie naprawdę często i też po północy. Jeszcze przeprosił, że nie zorganizował spotkania, gdy mu wygarnęłam, ale dalej nie daje mi konkretów. Mamy po 21 lat. Co jest? #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #zwiazki
  • 24
Szczerze nie chcę ci jakoś,źle poradzić,ale może na jak zobaczysz na żywo porozmawiajcie czy on właściwie chce się spotykać.Jakaś szczera rozmowa,ale na żywo bo na czatach to można wszystko napisać.
Mamy po 21 lat.


@fls628: pewnie to, więc weź go wyciągnij gdziekolwiek, a jak jesteś taka przekonana, to zawsze możesz mu w trakcie rozmowy wysłać jakiegoś prawie soft nudeska i ewentualnie kolejnego, to chyba najlepsza metoda, aby go ośmielić. ()
@NaczelnyAgnostyk @NiebieskiMiszmasz @Cyslav @Pharos @HansLanda88
Wkurzyłam się i napisałam mu jakiś czas temu, że jak się nie spotykamy to niech marnuje czas komuś innemu. Zdenerwował się i odtąd zaczął bajerować inną laskę, i głupio się uśmiecha do mnie gdy się widzimy, ale mnie ignoruje. Wygląda jakby nie chciał już mieć ze mną do czynienia. Niby dalej odpisuje i serduszkuje, ale jak w realu wracamy to on wraca z nią. Wcześniej nie rozmawiali.