Wpis z mikrobloga

Dobra, bo już mnie to #!$%@?. Do jakiego żarcia trafiło to zatrute pestycydami i mykostatynami zboże techniczne z Ukrainy? Ktoś to sprawdzał w ogóle? Ktoś weźmie odpowiedzialności za to, że prawdopodobnie czeka nas wzrost ilości nowotworów i uszkodzonych płodów przez to gówno? W normalnym społeczeństwie ludzi odpowiedzialnych za zatrucie żywności powinno się publicznie #!$%@?ć a w chlewie co? Pisiorskie #!$%@? podś#!$%@?ąc się pod nosem robią cyrk dla gojów, że teraz jakieś konwoje i GPSy. W DUPE sobie wsadźcie to, gdzie to żarcie trafiło do #!$%@? i kto za to będzie #!$%@? ja się pytam?

A no i moje pytanie: Słyszeliście coś na temat kto to zobże przetwarzał?

#ukraina #aferazbozowa #afera #polska #bekazpisu #wojna #chlewobsranygownem #polityka
  • 16
@Dangarus: do wszystkiego co ma mąkę, ja przestałem kupować w polskich sklepach i co weekend za granicę po pieczywo jeżdżę albo latam sobie


@Fejk_Nick_: To samo zboże jest wysyłane teraz na zachód, m.in. do Holandii. xD
@Dangarus:

to zatrute pestycydami i mykostatynami zboże techniczne z Ukrainy? Ktoś weźmie odpowiedzialności za to, że prawdopodobnie czeka nas wzrost ilości nowotworów i uszkodzonych płodów przez to gówno


Do 24. 02.2022 zboże, które żywiło pół świata z doskonałych czarnoziemów, nie potrzebujące praktycznie nawożenia. Nikt nie wiedział że istnieje coś takiego jak zboże techniczne(bo branża takiego terminu nie używa).

Dziś - zatrute, radioaktywne i uszkadzające płody xD

Wcale nie propaganda, wcale.
  • 0
@M4rcinS: Skąd takie info? Możesz podzielić się źródłem? To bardzo ważne bo to by oznaczało że kupowanie produktów zbożowych wyprodukowanych za granicą np. Francja, Hiszpania też nie jest rozwiązaniem.
  • 1
pierd0l te płody


@Eternal_Oblivion: pierd0l te płody xD Ale racja, przyjęcie postawy robienia lachy Ukraińcom (wszystkim) to duży błąd. Ukrainiec Ukraińcowi nie równy (zresztą w Polsce to samo). Masz ludzi dobrych i uczciwych i masz takie #!$%@? dla których nic łącznie z ludzkim życiem nie ma znaczenia. Wykorzystają każdą okazję, która im się nadarzy. Powinniśmy być ostrożni ale #!$%@? nie, yolo i elo.
Do jakiego żarcia trafiło to zatrute pestycydami i mykostatynami zboże techniczne z Ukrainy?


@Dangarus: Ja Ci odpiszę.
Po pierwsze - zboże techniczne? Nie ma czegoś takiego ( ͡ ͜ʖ ͡) to medialny wymysł.
Po drugie - szkodliwe, bo nie jest tak kontrolowane jak zboże w UE. ALE do 2004 roku Polska też nie była w UE, i czy nasze zboże było wtedy szkodliwe i zabijało ludzi?
  • 0
@dlugi-gr: O #!$%@? jaki troll xD Googlujesz w poszukiwaniu kontrargumentów xD To jest oczywisty błąd - chodziło o mykotoksyny tylko autokorekta zmieniła. Za to hrywien nie będzie. Oznaczam sobie.