Wpis z mikrobloga

#friz obejrzałem odcinek z mafii i tu kilka wniosków:
1. wersow idiotka się przyznała że jest detektywem, a mafia zamiast ją wywalić to wyrzucali jakichś losowych randomów przez co już w 2 kolejce wyleciał gość z mafii
2. kilka kolejek nie wyrzucali wersow bo pewnie myśleli że jak ją wyrzucą to jakieś oskarżenie okaże się prawdziwe - ale jedyne oskarżenie o bycie w mafii to był kostek i go wywalili odrazu
3. #logikarozowychpaskow zadziałała wybornie i dwie laski będące w mafii zagłosowały przeciw sobie i mafia wyrzuciła swojego członka i to tylko dlatego że jedna zagłosowała na drugą
4. Darcie ryja przemka sro jest coraz bardziej #!$%@?ące
  • 10
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: dla mnie definitywnie największym zjebem i bezbekiem jest Przemek, typ stał się strasznie irytujący, gdziekolwiek się pojawi to od razu się odechciewa oglądać, #!$%@?ło mu... no i w tym odcinku też się pięknie popisał na koniec
  • Odpowiedz
@topikPajak: , skorzystać z wiedzy, XD, charakterniaku to wartości i zasady które zna elita w slamsach i i ludzie biznesu . Co mi jeszcze powiesz że gówno lubi wypływać na, wierzch? Że na gównie można dobrze zarobić. XD. Gówno to gówno i tyle w temacie. XD
  • Odpowiedz