Wpis z mikrobloga

A więc tak: Dostałem bana na 7 dni za to, że napisałem, że Anna Lewandowska wszystko co ma osiągnęła dzięki swojemu mężowi. Dlaczego? Ponieważ był to początek afery, a wpis został wyplusowany na główną. Razem z nim poleciało kilka innych wpisów, a także kilku innych mirków okryło się platynką xD Powód? "Trollowanie". Tak, jak ktoś stwierdzi, że miliony męża utorowały drogę do kariery Lewandowskiej, to znaczy, że trolluje.

Afera oczywiście nabrała rozpędu i agencja PR nie nadążała już z gotowaniem bigosu, więc dalsza wojna wydawała się bez sensu i na głównej wisiały już srogie pociski w kierunku naszej karateczki. No cóż, ktoś musiał wziąć ostrzał na klatę, żeby reszta kompanii się przedarła.

Osobiście jestem osobą, która ma doświadczenie zawodowe w sprzedaży (także od momentu samego planowania strategii) i marketingu, ogarniam te wszystkie sztuczki i to wszystko jest naprawdę niesmaczne xD Niesmaczne jest to, że reakcja obronna miała na celu wybić wszystkich przeciwników i potraktować ich jako "inceli, prawiczków, męskie zera", a kiedy to nie zadziałało, pojawiła się masa contentu rodzinnego i artykułów w największych mediach o tym, jak tradycyjne wartości w takiej rodzinie są poważane xD

Super wolność słowa, że za kilka rogali można dostać bana na wypowiadanie się, bo kogoś zabolało kilka słów gorzkiej prawdy.

#lewandowska #p0lka #afera #wykop #heheszki #logikarozowychpaskow #takaprawda
  • 24
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Widocznie zasłużyłeś, skoro dostałeś bana i życzę ci kolejnego, bo widzę, że nic cię to nie nauczyło :) dalej plujesz jadem w kierunku Ani nie mając żadnych dowodów, a podobno to naszym hobby jest wgłębienie się w pudelkowe tematy xD gorzką prawdę to posmakujesz, jak zostaniesz do końca życia bez cipki :))
  • Odpowiedz
  • 26
@Mamaboss: Nie pluję jadem w kierunku Lewandowskiej, po prostu stwierdziłem fakt, że to trochę upokarzające dla jej męża, że chwali się całemu światu takim tańcem, a potem jeszcze u Wojewódzkiego pokazała swoje napompowane ego.

Co to znaczy zostaniesz do końca życia bez cipki? XD Śmieszna jesteś. Widać masz mentalność karyny do dmuchania, jeśli dla Ciebie wartością nadrzędną w życiu jest seks. Ja akurat jestem w kilkuletnim związku, który układa się
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Widocznie plułeś, skoro dostałeś bana :)) a jakie tu upokorzenie? Treningi tańca towarzyskiego? xD

To tylko o wyłącznie wy porównujecie wszystko do seksu, wystarczy wejść na was ulubiony tag o kobietach, aby zobaczyć komu od braku stosunków konkretnie odbiło ;) jakoś ciężko mi w to uwierzyć, że jesteś z związku, podejrzewam, że raczej to tylko związek z Renatą, bo patrząc na twoje mizoginiczne wpisy o Polkach, ta raczej żadna
  • Odpowiedz
@Kopyto96: A gdzie ja niby wyraziłam opinię na temat twojego związku? xD stwierdziłam tylko, że pewnie kłamiesz xD A ja nawet bym tego nie chciała, żeby p0lski przegryw z wykopu na mnie patrzył xD
  • Odpowiedz
  • 12
@Mamaboss: Po co miałbym kłamać jakiejś randomowej karynie 2/10? Przegrywem to ty jesteś damskim, że siedzisz tu 24/7 na tych tagach i bronisz jakichś innych karyn i Lewandowskiej xD Pewnie jesteś ulana lub chuda jak wiór i kładziesz tonę tapety i myślisz, że jesteś atrakcyjna. Spadaj na czarno.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ta afera to rak, na podstawie kilku fotek z kursu tańca Lewandowska Wykopki robiły wpisy, że Robercik biedny teraz wszystko straci, bo rozwód, bo dziecka nie będzie widywał i połowę majątku musi jej oddać. O wyzywaniu jej od najgorszych #!$%@? skaczących po hiszpańskich bolcach nawet nie trzeba wspominać, bo przewijają się pod każdym takim wysrywem jako komentarz.

Oczywiście wszystkie takie wpisy są plusowane setkami głosów przez kółko wzajemnego #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Kopyto96: ja również dostałem bana. Za - uwaga - wrzucenie Igi i Lewego i podpisanie, że taki związek to byłby poważny a nie z Anką. Ban na 10 dni za trollowanie xd Pierwsze miejsce w gorących, kilkaset plusów

Okazuje sie, ze Anka jest bardziej prowincjonalna niz sie wydawalo
  • Odpowiedz
@Instrybutor_z_Orlenu: również wracam z tygodniowej banicji, powód ten co u wszystkich "trollowanie". Jesteśmy na pisowskim portalu, więc metody też mają pisowskie, chcą sobie kogoś zbanować bez powodu to banują i co im zrobisz?

Usunięty wpis, z poniższą przeróbka, miał ponad 800 plusów. Jeżeli miałbym strzelać to obstawiam, że bany pod wpływem emocji rozdała Anna Stecka i poleciało wiele osób zanim ktoś rozsądniejszy ją zastopował. Już w przeszłości były takie akcje
jutokintumi - @InstrybutorzOrlenu: również wracam z tygodniowej banicji, powód ten co...
  • Odpowiedz
@Kopyto96: musiałeś coś jeszcze innego napisać, bo to, że Lewandowska wzbogaciła się na karierze męża jest przecież faktem, wybiła się na karierze męża i ja też o tym pisałem, a bana nie dostałem. Jest nawet taki film na youtube, gdzie lewandowska wypowiada się, że popiera niezalezność finansową kobiet i youtuberzy się z niej wyśmiewają, bo przecież wypromowała się tylko na karierze męża.
  • Odpowiedz