Wpis z mikrobloga

@orlen_lite: Dziękuję pan Orlen, że podnieśliście ceny do takiego poziomu, że ci źli Niemcy nam nie wykupili całego paliwa, dzięki czemu mogłem kupić paliwo.
  • Odpowiedz
@orlen_lite: Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności.
  • Odpowiedz
  • 7
@Rynia wykop, co to do #!$%@?? Panie białek, nie wolno już wyrazić zdania? Yebać Orlen, że wam specjalnie z myślą nie wstyd ruchach Polaków tyle czasu. A no nie wstyd, bo my mamy te owieczki dupa cicho.
  • Odpowiedz
@orlen_lite:

Straszyli, że w Polsce zabraknie gazu i paliw. Nie zabrakło.

Czyli przyznajecie się do tego, że ceny gazu i paliwa są przez was sztucznie windowane, a wcale ich nie brakuje? Fajnie... Mam nadzieję, że każda osoba odpowiedzialna za to bezczelne okradanie obywateli na potwornych marżach na podstawowych paliwach takich jak gaz, ropa i benzyna skończy w więzieniu. Oby to była ostatnia kadencja miernot z PISu, nie pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@aarahon:

Dlatego przez rok cena gazu wzrosła dwa razy?

Dwa razy to wzrosła tylko PISowskim aparatyczkom, i ich wyborcom - nieudacznikom zarabiającym 1500zł miesięcznie. Normalni, uczciwie pracujący ludzie płacą za gaz już przeważnie 3-4 razy tyle co wcześniej.
  • Odpowiedz