Wpis z mikrobloga

@Vosemite: szkoda strzępić ryja, jak ostatnio spytałem kleo czy jest w stanie wrzucić znaleziska niezwiązane z k0nfą to jako dowód, że to robi podesłała mi 3 znaleziska, które wszystkie okazały się być związane z k0nfą. Nawet jedno miało tag #konfederacja xD
  • Odpowiedz
@Vosemite: bedzie jak w 2015 "konserwatywna kontrrewolucja" w 2019 #mimowszystkoduda w 2023 potężna konfederacja, która za wprowadzenie katolickiego zamordyzmu sprzeda się pisowi, lub będzie próbowała udawać neutralność jednocześnie pomagając pisowi przepychać najważniejsze dla nich ustawy. Polskie prawactwo nigdy nie wyciągnie odpowiednich wniosków w 2015 zagłosowali na prawdziwą narodową katozamordystyczną prawice i kilka lat później chcą głosować na jeszcze bardziej radykalną partie o takich samych poglądach XD inna sprawa, że wykop tak
gardzenarodowcami - @Vosemite: bedzie jak w 2015 "konserwatywna kontrrewolucja" w 201...

źródło: IMG_1534

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vosemite: Tutaj zawsze jakieś 70% publiczności to były korwinowskie kuce. Nawet za tych mitycznych czasów kiedy był to rzekomo portal dla nerdów skoncentrowany na nowinkach ze świata nauki, odkryć, postępu i podboju marsa przez Elona Muska.
  • Odpowiedz
@Vosemite też mnie to dzisiaj zszokowało, a rok temu po reakcji Konfy na wojnę już myślałem, że oni już znikną na zawsze z przestrzeni publicznej, że każdy się połapał w która stronę nas ciągną, ale znowu zawiodłem się na ludziach
  • Odpowiedz
@Vosemite: Polaczku kto niby ten spam opłaca? Xd konfederacja? Xd xd xd

Ty pojęcia o świecie nie masz xd


@Obserwatornia: kleo to jedyny znany mi tutaj użtkownik którego praktycznie cały kontent kręci się wokół kampani reklamowej danej partii od lat. Albo to jakiś tyo od PR wynajęty przez partię albo po prostu jest głupi i robi to za darmo.
  • Odpowiedz
@Vosemite: wykop od lat był tubą kuców, ale widzę, że zgodnie ze słowami Mentzena sprzed paru lat zaczęli sięgać po elektorat prymitywów łykających każdy populizm. 'Głosuj na mnie a będziesz bogaty!' XD
  • Odpowiedz
@Vosemite: słuchałem dzisiaj z rana jego bełkotu. Nie odpowiedział na żadne niewygodne pytanie, same okrągłe zdania. Zmiana tematu na wygodniejszy dla niego. A i wg niego też najgorszy Tusk, o którym co chwilę wspominał. Njech ten Tusk już przestanie rządzić xD


@koniecswiatajestbliski: jak zadasz konfederacie niewygodne pytanie to będzie kluczył jak morawiecki zapytany o cenę chleba xD
Kryspin013 - >@Vosemite: słuchałem dzisiaj z rana jego bełkotu. Nie odpowiedział na ż...
  • Odpowiedz
Wykop stał sie tuba propagandowa konfiarstwa


@Vosemite: przecież zawsze był xd pamiętam jeszcze wykop z czasów kiedy grzana była Unia Polityki Realnej i w tej kwestii nic się nie zmieniło
  • Odpowiedz
Wykop stał sie tuba propagandowa konfiarstwa


@Vosemite: to chyba nie pamietasz co sie działo w okolicach 2014/2015 xD Wtedy to była tylko KNP, a potem Partia Korwin i Pszemek Piwler.
Teraz to jest więcej trolli różnych partii.
  • Odpowiedz
@Vosemite Tyszka strasznie słabo wypadł w tym wywiadzie i obnażył kompletny brak programu konfederacji, utwierdzając że jedzie ona jedynie na populizmie.
co do kleo to gość banuje każdego kto merytorycznie go punktuje, przez co pod wpisem są głównie posty wychwalające konfe( )
  • Odpowiedz